Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fájdalmas érzéstelení...

Mennyire fájdalmas érzéstelenítő nélkül egy gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
Ez azért lenne fontos, mert pánikolós vagyok, és félek attól az érzéstől, hogy lezsibbad az arcom o.O
2011. okt. 25. 06:39
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
80%
Persze persze...ha ez így van, akkor lefűreszelem az ujjad, gondolom akkor már az csak szórakozás lenne neked ahhoz képest 😂
2022. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
81%
bazmeg. Én voltam ott én tudom hogy fákt e vagy sem. Előtte folyton kaptam a gyógyszeres kezelést, fogamba tette bele mielőtt kiszedte az idegeket.... Okostojás.
2022. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
56%
42es.Igazad van, valóban ki tudják szedni érzéstelenítés nélkül az élő idegeket, sőt még az ujjadat is levághatod vigyorogva, ha te a CIPA nevű nagyon ritka neurológiai betegségben szenvedsz, azaz nem érzel fájdalmat.Létezik ilyen betegség, de nagyon ritka,állítólag. Én kérek elnézést.😎
2022. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
26%
jól van, szopd ki magad.
2022. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
Régebben írtam ide,hogy nem fájt.Azért nem fájt,mert elvolt halva a fog.Kb semmi ideg nem volt benne.A mostaniba van.2 érzéstelenitő után se hatott a fájdalom csillapítás.Hát majdnem összeszartam magam.Pedig csak a koronánal kezdte el.Jól bírom a fájdalmat,meg szeretem is szex közbe,de ez sok volt...Nagyon.Abba is kellett hagyni.Holnap megyek vissza dönteni a fogról.Ha ilyen fájdalom van már most,akkor inkább kihuzatom a francba.Aki elviseli ezt,az egy isten
2022. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
84%
Na ugye...ezért mondtam én pár szàjhősnek pár sorral fentebb, hogy nyugtával dicsérjék a napot, volt aki megesküdött,neki érzéstelenítés nélkül szedték ki az élő ideget,ezen jót nevettem..😂
2022. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek.Én annyira nembírtam,hogy inkább foghúzás lett a vége.Az érzéstelenitő nem hatott így üvöltöttem.Annyira durva volt.Az orvos ottakart hagyni.A kolléga nője fogta,azt leszarta,laza mozdulattal kitépte.Hát majdnem összecsináltamagam.Még könmyeztem is férfi létemre.A gyökérkezelés rosszabb volt ennél.Éreztem amikor fúrták.Érzéstelenitő nélkül soha nemcsináljatok ilyen kezelést.Lazán traumatizáló.Ha meg bevan gyulladva mint nekem,végig élvezhető lesz.Reggel óta itthon ülök és a sírógörcs kerülget.Egy biztos:mostantól a fogaim lesznek az elsők,soha a büdös életbe nem akarom ezt mégegyszer átélni mint most
2022. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
Valami sztk nál voltál?Mert ha nagyon be van gyulladva akkor nem igazán hat az érzéstelenítő,de ilyenkor adnak bele gyulladáscsökkenőt,vagy szájon át antibiotikumot és ha már le ment a gyulladás,akkor újra próbálja érzésteleníteni..Akkor csak igazam volt, mégha sok vízfejű le is pontozott,felér egy ujjlevágással az a fájdalom sőt..
2022. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Igen,magánra nem volt pénzem,sajnos,így a helyi körzetihez mentem
2022. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mit csináltak nektek vagy hogyan adták be az érzéstelenítőt, de nekem 3 fogamat gyökérkezelték már és abszolút kibírható volt mind. Tavaly nyáron gyulladt be úgy egy tömött fogam, hogy majd megőrültem, és amikor elkezdte kifúrni a doktor az idegkamrát, éreztem, hogy fáj, jeleztem, adott még egy szurit és onnantól semmi fájdalom, csak marhára untam tátani a szám, amíg a gyökereket pucolgatta azzal a reszelős tűvel.
2022. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!