Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire veszed komolyan a...

Mennyire veszed komolyan a koronavírust?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a maszkot rendesen használod-e, bulizást most hanyagolod vagy mész ugyanúgy, stb.
2020. szept. 5. 20:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/153 anonim ***** válasza:
40%
1es, és 5ös válasz adókkal értek egyet. Kiegészítem azzal, hogy nem hordom normálisan a maszkomat irodában sem! Kis irodánk van, ketten vagyunk benne, a távolság kettőnk közt 1m nagyjából. Nap mint nap kezet fogunk, megvan az üdvözlés normális módja. Mivel egésznap be vagyunk zárva egy irodába, ezért a nap bármely időpontjába elkaphatjuk egymástól ezt a fertőzést. De nem kaptuk el, pedig mindketten járunk boltba, másodállás is van, szóval... Ennyit cilikéről
2020. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/153 anonim ***** válasza:
100%

Nekem könnyen megoldható, hogy otthonról dolgozzam, és a munkahelyem is ezt kérte (lehetőség szerint). Bulizni annyira amúgy sem szoktam. Míg alacsonyabb volt a fertőzésszám, voltam egy rokonom esküvőjén, és éttermi vacsora is volt. Most már inkább nem mennék (legalábbis a vacsorára nem, egy esküvő maszkban még nem olyan kockázatos). Boltba természetesen maszkban megyek, és rendesen viselem. Jól ráigazítom a drótot az orromra, úgy nem lesz párás a szemüvegem.


A távolabbi családtagjaimmal, testvéremmel, szüleimmel viszont most azért találkozom, tavasszal ezt is hanyagoltam.

2020. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/153 anonim ***** válasza:
31%
A kijárási alatt nagyon komolyan vettem. Utána kicsit lazábban. Munkahelyen nem vettem maszkot csak távolságot tartottam, azért átjártunk egymáshoz a kollégákkal. De boltban meg rendelőben ahol kell szakszerűen viseltem a maszkot. Kézmosásra is figyeltem 1-2 baráti/családi találkozó volt szabadtéren meg 1-1 rokon közeli barát fel is ugrott hozzánk. De programokra nagyobb társaságban nem voltam. Most hogy bedurvultak a dolgok már a munkahelyen is maszkot veszek és vége a találkozóknak is. Max olyannal szabadtéren aki tudom, hogy szintén nagyon vigyáz. Elég szarul viselem. És félek a sötét téltől.
2020. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/153 Hellmano ***** válasza:
85%
Én nem hordok maszkot, hanem egy halálfejes kendőt teszek fel, ami mikor bejött ez dolog márciusban úgy néztek rám az üzletekben, mintha én lennék maga a halál :D Most már nem nézik meg, mert megszokták, hogy mindenkin van valami szar.
2020. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/153 anonim ***** válasza:
84%
Csak annyira amennyi a minimum. Tehát kb a maszk viselésében ahol elő van írva ki is merül.
2020. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/153 anonim ***** válasza:
70%

Dettó mint a #15 hsz.

Pedig anya vagyok, de nem félek, ettől a felfújt politikai baromságtól végképp nem.

Természetesen lelkiekben felkészültem, hogy megint online oktatás lesz hamarosan, tehát fogalmam nincs hogy fogok dolgozni. Nagyszülők nem élnek.

Szerintem maradhatok itthon a seggemen hála a sok baromnak

2020. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/153 anonim ***** válasza:
32%
Ffp2 hat ja. Biztos lattatok a kozepkoru neger hapsirol a videot, aki panaszkodott hogy nem tartjak be az eloirasokat, meg nagy a tomeg, nincs megfelelo vedelem vagy valami ilyesmi. Es kb 3 napra ra meghalt. :( En pont most szerettem volba kezdeni tarsasagi eletet, nyaron lejjebb csengett a virus, dolgom is volt, erre latom a hireket. Elmegyek egy bevasarlokozpontba es mindenkin maszk van. Szerintem jo ha betartjuk amit lehet.
2020. szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/153 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán nem veszem komolyan. Mindenhová ugyanúgy megyek, ahova eddig jártam, semmi se változott, a kijárási korlátozás alatt is mentem mindenhová, már ahova lehetett. Maszkot csak ott veszem fel ahol tudom hogy szólnak érte de ott is csak a szám alá/állam alá.
2020. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/153 anonim ***** válasza:
42%
Örülök, hogy akadnak olyan emberek rajtam kívül, akik belátják azt, hogy ez az egész már túlzottan fel van fújva! Szeretem azokat, akiknél működik ez a helyzet felismerés. De most már késő emberek, a válság melegágya már megvan, baj lesz. Annyit nem késő megtenni, hogy ezeket az embereket le kell váltani, akik hazánk élén járnak, és börtönbe rakni őket. Máskülönben, ha ez nem történik meg, remélem legalább egy polgárháború igen.
2020. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/153 anonim ***** válasza:
74%

"remélem legalább egy polgárháború ige"

Amúgy normális vagy?

2020. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!