Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS apukám elkapta a koronavír...

SOS apukám elkapta a koronavírust és nagyon rosszul van!(?)

Figyelt kérdés

Levegőt kap rendesen, de nagyon gyenge. Ma összeesett, a földön fekszik, magától fel se bírt állni, csak úgy hogy felemelték. Kórházba semmiképp sem akar menni, biztos benne hogy ott ha lélegeztetőgépre tennék, akkor meghalna.😢 Ebben teljesen egyetértek, hívtam 3 magánkórházat, de sehol sem vállalják. Oxigéntől szerintem jobban lenne, hívtam egy oxigénterápiás klinikát is, de az a szám már ki se csöng. Nagyon aggódunk érte, de a kórházból szerintem sem jonne ki élve, oda nem szeretnénk bevinni. 63 éves krónikus beteg, megkapta a kínai vakcinát nagyjából 2 hete, valszeg ott kapta el a vírust is, mert rá pár napra kezdődtek a tünetek, mára lett igazán sz@rul.

Légyszi írjatok, hogy hova lehetne küldene, csakis magán vagy fizetős hely érdekel, Budapesten.



2021. márc. 24. 20:10
 101/149 anonim ***** válasza:
19%
Arra senki nem gondolt, hogy a krónikus betegeknek az immunrendszerük nem bírja az oltást? Hogy túl sok a szervezetnek a krónikus betegség, és egy immunválasz amit az oltás hoz létre? Erre senki nem gondolt?
2021. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/149 anonim ***** válasza:
70%
De gondold, azért nem kaphat bármelyikből. De egy Pfizer például szinte bárkinek adható, akinek az komolyabb mellékhatást okoz, ott a fertőzés tuti halál lett volna.
2021. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/149 Tevenyereggyarto ***** válasza:
69%

#101


Aki egy oltásba képes belehalni vagy maradandó károsodásokat szerezni az a vírusba szinte biztos ,hogy belehalna. Erre miért nem gondol senki? Az oltás az tulajdonképpen nem csinál mást csak kiváltja az immunreakciót, a vírus viszont köszöni szépen kedvére vandálkodik a szervezetben. Bírom ,hogy mindenhol ahol valakinek oltás után bármi baja lett akkor egyből máglyán akarják elégetni az orvosokat oltásostól de azt senki sem veszi észre ,hogy az esetek túlnyomó többségében azért lett baj mert fertőzötten oltották az illetőt. Amúgy az oltástól nem lett volna baja, de hát fertőzött volt s akkor “egyeseknek” valamiért az logikus ,hogy az oltás a hibás s nem a vírus. Mert hát ha 50 millió beoltottból meghal ~30 ember úgy ,hogy nem találnak összefüggést az oltás és a halál között akkor “ujjjujjuj mindenkit kinyírnak az oltásokkal! Népírtás folyik!”, de ha ugyan ennyi fertőzöttből meghal 1,5 millió s még ennyinek maradandó károsodása lett akkor “ugyan már, ez alig ~3% halott, mit számít az? 97% túlélte! Kamu járvány”.

Ez most nem kimondottan csak neked címeztem #101 ,hanem úgy általában azoknak akik így állnak hozza (csak ,hogy ne mond ,hogy “de hát én ilyet nem mondtam”).

2021. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/149 anonim ***** válasza:
82%

Pontosan. Ezt nem fogják fel nagyon sokan. Az oltás olyan, mint ha lenne egy hétfejű sárkány, aminek levágod a farkát és abból dobsz oda mindenkinek jó sokat. A farok önmagában nem fog bántani, de meg fogod ismerni a sárkányt még időben, és addig kitalálod pár hét alatt, hogy milyen fegyverrel is tudnád legyőzni. Persze aki annyira rossz egészségnek örvend, az halálra ilyed a farkától is, de az a teljes sárkánytól nem ilyedne meg még jobban???

Ennél jobban nem lehet leírni, nyugodtan terjesszétek is, mert legalább ilyen alap szinten fel kéne fogni mindenkinek az oltás működését, és akkor nem lenne a sok paranoid rettegő.

2021. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/149 Tevenyereggyarto ***** válasza:
80%

#104


Jó ez a sárkányos példa is :D Én egy másik kérdésnél az úszáshoz hasonlítottam, ott sokan hangoztatták ,hogy felesleges az oltás mert megfertőzve is lehet immunitást szerezni. Na már most az “életerős” vírussal megfertőződve nyerni védelmet olyan mintha úgy tanítanának meg úszni ,hogy bedobnak egy mély tó közepébe. Van amikor az embernek sikerül kievickélnie de ez nem azt jelenti ,hogy megtanult úszni. Sokan belefulladtak a tóba, van aki elsőre s van aki a sokadik próbálkozásra. Az oltás meg olyan mintha egy medencében tanulnál oktató segítségével. Itt is lehet lesz elvétve olyan aki belefullad, már csak a nagy számok törvénye alapján is, de nagyságrendekkel kevesebben mint a tónál.

2021. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/149 anonim ***** válasza:
83%
Ez is nagyon jó példa
2021. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/149 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó kívánságokat.❤️ Tegnap óta van egy hangyányi javulás apa tüdejében, aminek nagyon örülünk. Állapota még mindig nem túl fényes, de ha mindennap kicsit javul, az nagyon jó. Bizakodunk.
2021. márc. 31. 17:11
 108/149 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van édesapád? Remélem ismét javult kicsit.
2021. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/149 anonim ***** válasza:
100%
minden este meglatogatom ezt a kerdest hogy van-e mar uj informacio, javulas
2021. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/149 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utolsóhoz. Nagyon remélem, hogy hamarosan jobban lesz.
2021. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!