Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megbántátok már, hogy felvetté...

Megbántátok már, hogy felvettétek a védőoltàst?

Figyelt kérdés

Én nagyon. 3 napja kaptam meg, az astrazeneca-t.

Én nem követtem annyira a hírekben, amit írtak róla. Meg inkább pont azóta van egyre több, egybehangzó cikk arról, hogy gyakorlatilag 100%, hogy vèrrögöt okoz.


2021. ápr. 11. 10:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, oltás nélkül is napi több halott van tüdőembólia miatt, csak itthon. Az, hogy valaki oltást kapott előtte, kb annyi, mintha éppen ananászt evett volna
2021. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:

Jó ez biztos így van, de én akkor is ideges, feszült vagyok.

Nem tudom mitől nyugodhatnék meg.

2021. ápr. 11. 13:07
 23/65 anonim ***** válasza:
54%

Első vagyok.


Tényleg ne olvass híreket. Az újságíróknak egy céljuk van és ez az hogy minél többen látogassák a híroldalukat. Ezért képesek a legkisebb hírecskéből is szenzációt csinálni és nagy feneket keríteni a dolgoknak.


Tényleg azt hiszed hogy az EU kiakarja pusztítani az embereket? Vagy hogy az OGYÉI-nek az a dolga hogy ritkítsa az állampolgárokat? Komolyan nem értem mi folyik a fejedben.

2021. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:
Én attól tartok, hogy valami, nem szándékosan de félre sikerült a vakcinával és idővel rájönnek, de akkor már mindegy lesz.
2021. ápr. 11. 13:40
 25/65 anonim ***** válasza:
55%

Nem lesz semmi gond, adasd be. Ráadásul 3 hónap múlva kell menni a második adagért, addig rengeteg minden történhet. 3 hónap lett a COVID világjárvány, vagy 3 hónap alatt oltottak be 2,5 millió embert, stb. Rengeteg idő.


Nézd én szputnyikot fogok kapni. Arról még annyit sem lehet tudni, mint az AstraZenaca-ról. Ezt még az EMA sem fogadta el, stb.

2021. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Te mikor kapod?
2021. ápr. 11. 14:11
 27/65 anonim ***** válasza:
55%
Jövő hét kedden az elsőt.
2021. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
Reméljük azzal sem lesz semmi baj. Astrazenecat fel mernéd venni?
2021. ápr. 11. 14:33
 29/65 anonim ***** válasza:
55%
Fel. Annyiban szerencsésebb a szputnyik hogy 3 héten belül adják a másodikat, így 1 hónapon belül le lehet tudni az oltás mizériát.
2021. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem tudom, nekem 4 ismerősöm halt meg az oltakozás után pár napon belül, tudom kizárt hogy a vakcina mellékhatása lett volna, pedig egészséges emberek voltak mind, 20-60 közt. Én ezek után biztos nem fogom felvenni az oltást, majd pár év múlva talán, addig remélem nyilvános lesz minden mellékhatás.
2021. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!