Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megbántátok már, hogy felvetté...

Megbántátok már, hogy felvettétek a védőoltàst?

Figyelt kérdés

Én nagyon. 3 napja kaptam meg, az astrazeneca-t.

Én nem követtem annyira a hírekben, amit írtak róla. Meg inkább pont azóta van egyre több, egybehangzó cikk arról, hogy gyakorlatilag 100%, hogy vèrrögöt okoz.


2021. ápr. 11. 10:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
54%

Teged erinto problema?

No nezzuk:


Uk: 18 millio beoltott, 7 halott a verrogtol.

Eselyed ra:0,000038%

Ha jartal iskolaba, vagy van egy csepp eszed, ebbol rajohetsz, hogy ez igen pirinyo.

Ha Magyarorszagon mind a 10 millio embert AZ-val oltanak be, akkor maximum 4 ember hallna meg tole.

Kb felmillo AZ-t adtak be eddig, es 0 halal tortent ebbol kifolyolag.


Ostobasagot beszelsz, es azzal az oltassal amit kaptal, akar egy normalis ember eletet is megmenthettek volna helyetted.

2021. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy érinthető probléma.

Az olvasás 1. osztály úgy tudom.

2021. ápr. 11. 16:27
 43/65 anonim ***** válasza:
47%

"Meg inkább pont azóta van egyre több, egybehangzó cikk arról, hogy gyakorlatilag 100%, hogy vèrrögöt okoz."



Teged idezlek. Te 100% irtal, en 0.00038-at.


A szovegertelmezes is 1.osztaly,de ugy latom mar az is kimaradt.

2021. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:

Nem, nem. Most csúsztatsz.

Az idézeted, a kérdésemből van.


De, a nagy százalékos okoskodást a jóval későbbi kommentemhez írtad.

2021. ápr. 11. 16:33
 45/65 anonim ***** válasza:
44%

Istenem...

En most szallok ki ebbol. :D


Egy nagyon jo baratom mondta egyszer:


Ne vitatkozz hulyekkel, mert lesullyedsz a szintjukre es legyoznek a rutinjukkal.


Minden jot!

2021. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
És mindenkit beoltanak aki regisztrált. Nem vettem el senkiét, hiába tolod ezt a maszlagot.
2021. ápr. 11. 16:38
 47/65 A kérdező kommentje:
Nem sírlak vissza, nyugodt lehetsz!
2021. ápr. 11. 16:38
 48/65 anonim ***** válasza:
91%

#36: ha mar altalanositunk:

[link]

A kerdezo aggodalmainak (legyen annak alapja velt vagy valos) bagatelizalasaval nem segited elo az oltasok iranti bizalom noveleset.

2021. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
#48 👍
2021. ápr. 11. 16:55
 50/65 anonim ***** válasza:
63%

Koszi kerdezo.😊

A lepontozoknak gondolom nem tetszik a kep, pedig van valosagalapja, nem is keves.😁 Es vigyazzatok, tulsuly eseten a vakcina sem olyan hatekony, parancsoljatok (bar ez eddig is eleg nyilvanvalo volt):

[link]

Azoknak, akik nem tudnak angolul itt egy magyar nyelvu osszefoglalo, par extra adalekkal:

[link]

Indulhat a lepontozas, de ne feledjetek, a valosagot nem tudjatok lepontozni.😁

Kedves kerdezo, te probalj meg nem aggodni az esetleges mellekhatasok miatt, amelyek mindig kevesebb embert erintenek, mint amennyit nem. Tartsd szem elott, hogy mar dontottel, ami megtortent azon nem tudsz valtoztatni, a stressz azonban rombolja az egeszsegedet. Persze figyelj oda magadra es a legaprobb jel eseten is fordulj orvoshoz. A legjobbakat.

2021. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!