Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megbántátok már, hogy felvetté...

Megbántátok már, hogy felvettétek a védőoltàst?

Figyelt kérdés

Én nagyon. 3 napja kaptam meg, az astrazeneca-t.

Én nem követtem annyira a hírekben, amit írtak róla. Meg inkább pont azóta van egyre több, egybehangzó cikk arról, hogy gyakorlatilag 100%, hogy vèrrögöt okoz.


2021. ápr. 11. 10:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
52%

Legyen úgy ahogy a 60. Válaszoló.

Bárcsak itt is így állna hozzá az aki ellenzi az oltásty szépen csemdben tartsa meg magának a véleményèt.

2021. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
86%

Az első vagyok. Tegnap kaptam meg a Szputnyikot.


Ma olvastam valahol, hogy a Szputnyiknak is van olyan mellékhatása, mint az AZ-nak. Érdekel? Nem, mert ez is nagyon kicsi valószínűségű, mint az AZ.

2021. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
61%

Mindkettő vektor alapú vakcina.

Én is az oroszt kaptam.

A testvérem és a párom is.

Köszönjük jól vagyunk.

2021. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
41%
Még..
2021. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
61%

a covidba többen meghaltak, mint az astra oltásba. Szöleim is azt kaptak. Csak olyan tüneteket profukáltak, amit MINDEN oltás után MINDENKi produkál: fáradtság, hőemelkedés.

Ez nem tartott sokáig.

Szertintem mindenki jobban jár, ha beadja az oltást, mivel ismétlem, a covid sokkal veszélyesebb.

2021. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!