Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindenki meghal majd az oltás...

Mindenki meghal majd az oltás után 1-2 évvel?

Figyelt kérdés

Pár napja megkaptam az elsò vakcinat, azóta egy barátnőm állandóan videókat és posztokat meg cikkeket küld, arrol hogy 5 éves terv, addigra akit beoltottak mindenki meghal rákban vagy hasonlóban. Azt mondta, hogy talán még van 1-2 évem.

Egyrészt elküldtem a pics*aba, hogy lehet valakivel így viselkedni és ilyeneket mondani. Másrészt azóta szorongok. Rengeteg ilyen csoport van, csomó ember hisz ezekben, de a környezetemben alapvetően a primitívebb emberek akik elhiszij ezeket. De egyre többen olyanok is, akiken meglepődök.


Ti mit gondoltok? Elképzelhető, hogy ezek a dolgok igazak lehetnek? Népirtás?



2021. ápr. 28. 18:04
1 2 3 4 5
 11/49 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%

"Mindenki meghal majd az oltás után 1-2 évvel?"


Ha nem is 1-2, de GARANTÁLOM neked, hogy 100 éven belül a beoltottak 90%-a meghal.

2021. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
37%
#11 wow :D
2021. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
55%

Már kb. 50 kérdés alatt leírták...

Ha bárkik itt ki akarnák irtani a népességet, vagy nanochipeket "ültetni" beléjük, ezerszer könnyebben megtehetnék az ivóvízen keresztül....


Na mindegy, tudom, hogy észérvekkel hülyehitek ellen nem lehet hadakozni... :-D

2021. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
70%

Én azt gondolom, hogy ha nem is az a céljuk, hogy megöljék az embereket, valami hátsó szándék akkor is van ebben.

Nem hiában állnak ki világhírű orvosok, tudósok, virológusok, sőt oltáskutatók a koronavírus vakcinák ellen. Csak ugye őket eltakarítják mindenhonnan. (vajon miért?)

Szerintem mielőtt egy ilyen dologban döntesz, nézd meg a masik oldalt is és mérlegelj. A barátnőd hihetetlenül bunkó, ha így is gondolja, akkor sem kéne ezeket küldeni neked, de van igazság abban, amit ő mond.

Csak nézd meg a hivatalos statisztikákat az éves halálok számáról Magyarországon, vagy bárhol a világon. Itthon 2020-ban kevesebben haltak meg, mint az előző 5 év többségében. Minden halottra ráfogják, hogy koronában haltak meg. Influenzáról, kórházi fertőzésről egy éve nem hallani. Pedig az előző években abban is nagyon sokan meghaltak. Érdekes módon most csak a koronában lehet meghalni. Vajon miért ferdítik el és informálják félre az embereket? Csak úgy heccből?

Plusz érdekesség, hogy Svédországban, ahol jóval enyhébbek a korlátozások, nem kötelező a szájmaszk és nyitva vannak a szolgáltatások, 2020-ban kevesebb halott volt, mint az elmúlt 20 év felében. És amelyik évnél magasabb volt a 2020-as halálos esetek száma, ott is minimális az eltérés.

Mielőtt bárki elkezdene belekötni, ismétlem, hogy hivatalos statisztikák. Bárki megnézheti. Csak sajnos a legtöbb ember megnézi az m1, TV2 híradót és nem veszi a fáradságot, hogy jobban utánanézzen a dolgoknak.

Kérdező, senki sem tudatja, hogy mi van a dolog mögött igazából, de hogy van valami, azt a tények bizonyítják. Valaki valahol nagyon jól jár ezzel,az biztos.

2021. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
20%

Hány éves a barátnőd?


10?


Bár, azoknak a gyerekeknek is több eszük van, mint neki..

2021. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
56%

Na most tegyük fel, hogy tényleg mindenki bele hal, aki megkapta. Ez azt jelentené, hogy Európa népességének több mint a fele elhalálozna. Ázsiában szintén ez történne és az USA-ban is. Ha ez megtörténik, akkor ok-okozati összefüggéseknek köszönhetően a maradék életben maradt ember is csődbe menne és nézhetne ki a fejéből, szóval ez egy elég rossz népírtási kísérlet lenne a "bolygó javára". Ha meg akarnak ölni meg fognak, de nem egy olyan szerrel amire fel is készítenek téged. Ha Valamelyik nagyhatalom terve lenne ez, akkor elég butuska nagyhatalom lehet, hiszen ha a népességének a felét kiírtja, láncreakciószerűen fog összedőlni az egész ország, ezesetben az egész világ. Még Kim Dzsong Un is megkapta az oltást, szóval az Észak Kóreaiakra se lehetne kenni ezt az egészet :D


Konklúzió: Marhaság, senkit nem ölnek meg az oltással, magukkal tolnának ki akik ezt kitalálták volna, nem azokkal akik ténylegesen belehalnának.

2021. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
39%
Majd ha aktiválják bennetek a csipszet az 5g vel vagy a mobiloddal xdxd
2021. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
81%
Ezt csak akkor tudjuk meg, ha kivárjuk oltatlanul, hogy meghalnak-e a többiek.
2021. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
70%

16: tudom hogy nem sok értelme van a mínuszolásoknak, de azért érdekes "lenyomata" a GYK-közönségnek, hogy ennyire lemínuszolták a válaszodat.

Én adtam egy pluszt. :)

2021. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Nem, nem hal meg mindenki az oltás után 1-2 évvel. Kevesebben fognak meghalni, mint a nem oltottak. Annyival kevesebben, amennyien a nem oltottak közül meghalnak koronavírus fertőzésben.
2021. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!