Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindenki meghal majd az oltás...

Mindenki meghal majd az oltás után 1-2 évvel?

Figyelt kérdés

Pár napja megkaptam az elsò vakcinat, azóta egy barátnőm állandóan videókat és posztokat meg cikkeket küld, arrol hogy 5 éves terv, addigra akit beoltottak mindenki meghal rákban vagy hasonlóban. Azt mondta, hogy talán még van 1-2 évem.

Egyrészt elküldtem a pics*aba, hogy lehet valakivel így viselkedni és ilyeneket mondani. Másrészt azóta szorongok. Rengeteg ilyen csoport van, csomó ember hisz ezekben, de a környezetemben alapvetően a primitívebb emberek akik elhiszij ezeket. De egyre többen olyanok is, akiken meglepődök.


Ti mit gondoltok? Elképzelhető, hogy ezek a dolgok igazak lehetnek? Népirtás?



2021. ápr. 28. 18:04
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
42%
Ti hárman, meg a koronavírus.
2021. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj, remélem csajok is lesznek xd
2021. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
86%
ja mondjuk az gáz lenne ha csak a férfiak közül lennének olyanok akik nem oltatják be magukat és csak ők maradnak életben... habár a tyúk is tud úgy tojást tojni hogy nem szexel, hátha mi is feltalálnánk valami ilyesmit, mert a kardozás nálam szóba sem jöhet
2021. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de nincs sok időm, mert mindjárt utolér a klimax, szóval gyorsan le kéne zavarni😂

#29

2021. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Fogjunk hozzá akkor🤣
2021. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Rendben. Rajtunk aztán ne múljon az emberiség sorsa😂
2021. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Itt most tulajdonképpen mi történik?:)
2021. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
90%

De arra sincs bizonyíték, hogy nem okoz pár év múlva rákot. A 60-as években a gyermekbénulás elleni oltással is ugyan ez volt, rengeteg daganatos gyerek.

Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok oltás ellenes. De ezt nem kérem.

Mindig valamelyikről kiderül valami.

Eddig a terhes nőket nem oltották, most már azokat is...aztán kitalálták hogy a pfizerböl már nem elég a kettő, hanem 3 kell, sőt évente ismételni.

A kínai nem ér szart sem...az Astra szív és érrendszeri panaszokat okozott. Na köszi...

2021. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
22%
#38 olvasd el egyszer az aspirin mellékhatásait... egy ártalmatlan fájdalomcsillapító, de olyan mellékhatásokat írnak hogy lepetézel... de ezek csak az 1%-ok. Az emberek 99%-nak semmi baja, akinek meg ilyen gyenge a szervezete hogy ilyen enyhe dolgokba belehal az úgy is megmurdálna előbb-utóbb, természetes szelekció, az erősebb marad fenn. Tetszik vagy nem, ez van.
2021. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
86%
#39! Akinek erős az immunrendszere az a vírust is lazán legyőzi. Akkor miért is oltatna?🤔
2021. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!