Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindenki meghal majd az oltás...

Mindenki meghal majd az oltás után 1-2 évvel?

Figyelt kérdés

Pár napja megkaptam az elsò vakcinat, azóta egy barátnőm állandóan videókat és posztokat meg cikkeket küld, arrol hogy 5 éves terv, addigra akit beoltottak mindenki meghal rákban vagy hasonlóban. Azt mondta, hogy talán még van 1-2 évem.

Egyrészt elküldtem a pics*aba, hogy lehet valakivel így viselkedni és ilyeneket mondani. Másrészt azóta szorongok. Rengeteg ilyen csoport van, csomó ember hisz ezekben, de a környezetemben alapvetően a primitívebb emberek akik elhiszij ezeket. De egyre többen olyanok is, akiken meglepődök.


Ti mit gondoltok? Elképzelhető, hogy ezek a dolgok igazak lehetnek? Népirtás?



2021. ápr. 28. 18:04
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
#40 én is így vagyok vele, de ezt csak a #38-asnak írtam akik vészmadárkodnak. Nem akarom hogy átcsapjon ez az egész már megint a két oldal harcába, csináljon mindenki amit akar, meg amit gondol, engem pont nem érdekel, én is csinálom amit jónak látok és kész. De sajnos még családon belül is vannak olyan idióták akik képtelenek elfogadni mások véleményét
2021. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
75%

Nem az immunrendszertől függ! Ti nem ismertek olyan súlyos krónikus betegeket, akár tumoros betegeket, vagy 80 éves néniket-bácsikat, akik szinte tünetek nélkül vészelték át?

Ugyanakkor számos fiatal, sportos, egészséges személy halt már meg.

Persze számít az immunrendszer is, de nem csak az, ez már világos.

Valami más is, a szerencsén túl, de hogy mi, azt senki sem tudja.

Így aztán senki sem tudhatja magát biztonságban.

Ráadásul a mutációk egyre veszélyesebbek.

2021. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
85%
Aki akarja oltakozzon aki nem az meg ne.
2021. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

#42! Én nem arra írtam, hanem a 39-re reagáltam, hogy aki azzal érvel, hogy azért nem kell félni a vírus mellékhatásaitól, mert aki belehalna, annak gyenge az immunrendszere, az másba is belehalna. Erre mondom, ha ez így van, akkor a vírusra is igaz lenne.

Summa summarum, azt gondolom, mindenki döntse el, hogy mitől fél jobban. Aki az oltástól, az ne oltasson, aki a vírustól, az oltasson. Csak emiatt fölösleges egymásnak esni, mindenki saját magáért felelős.

2021. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
86%
#44: én se a vírustól nem félek, se az oltástól, egyszerűen magyar ember vagyok és én már semmit sem hiszek el ebben a retek országban, és azt csinálom amit ÉN látok jónak :D Ha meg ebbe belehalok esetleg, így jártam, majd a következő életemben jobban vigyázok.
2021. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
41%

#42

Azt hittem ez már köztudott, hogy odáig számít az immunrendszer, hogy elkapod e vagy nem. Jó immunrendszerrel nehezebben kapod el magát a vírust, viszont miután már elkaptad, semmit nem számít hogy milyen az immunrendszered. Onnantól puszta genetika, hogy mit fog veled csinálni a vírus.


De pedig ezt már kijelentették hogy így van, azt hittem mindenki tudja.

2021. máj. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kétséges hogy szándékosan ki akarnának nyirni mindenkit, a gazdagok élete osszeomolna csicskasok nélkül.


Az más kérdés hogy lesz e később mellekhatas hiszen senki sem tudja mi lesz pár év múlva az oltott szervezettel.

2021. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de az sokkal nagyobb kérdés, hogy mi lesz pár év múlva azokkal, akik átestek a COVID-on, akár tünetmentesen is. Mert a vírus nem épp jóindulatú, az a célja, hogy fennmaradjon, szaporodjon, terjedjen. Abba az irányba adaptálódik, hogy ebben minél hatékonyabb legyen. Én ezt veszélyesebbnek ítélem, mint egy oltást.
2021. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

#47

Igazad van


#48

Igen, neked is igazad van. Vannak emberek, akiknél nagyon komoly idegrendszeri szövődményei maradtak még úgy is, hogy tünetmentesen estek át a víruson. Szóval igen, erről ennyit, még mindig sokkal jobb az oltás, mint a vírus.

2021. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!