Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik Sinopharmmal oltakoztatok...

Akik Sinopharmmal oltakoztatok, miert nem vartstok egy jobb vakcinara, pl Modernara vagy Pfizerre?

Figyelt kérdés
Mi miatt dontottetek emellett az EU-ban el nem ismert vakcina mellett? A hagyományos volta miatt valasztottatok? Vagy csak gyorsan kellett a plasztikkartya?

2021. máj. 11. 01:25
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
57%
20: Azta Soros mindbee belerakja more. Éhhalál ellen van
2021. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

#11


"hallottál azóta Kínáról valamit, hogy baj van?"


Valószínűleg semmi gond nincs a simopharm-al, de hogy kínából épp nem jött rossz hír, az nem jelent sokat. :)

2021. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
52%
21 - De van amiben chipsz van meg van amibe 5g is , de olyan amiben mindkettő egyszerre van az melyik?
2021. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
50%
Azon elmélkedtem, hogyha kimondod visszafele a sátán nevét akkor megjelenik. A soros -t csak fordítva tudod kimondani. A Gyuri pedig visszafele egy szó híján irigy. A irigység pedig Magyarország legnagyobb rákfenéje get's.
2021. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Jah és hogy válaszoljak, ne elmélkedj ezeken. Figyelünk rád, majd mi eldöntjük mi lesz az oltásodban. .... Mármint ők
2021. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
* 1 betű hílyán
2021. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
94%

A közösségért. Tavaly tavasz óta mindenhol és mindenkinek azt mondom, hogy a járvány ellen közösségileg kell védekezni.


Amikor engem felhívtak, hogy mehetek az oltópontra Sinopharmért, már lehetett tudni, hogy az lényegesen rosszabbul teljesít, mint az mRNS alapú oltások. Azt is lehetett tudni, hogy pár héten belül jön Pfizer dögivel. Ennek ellenére egy percig sem merült fel bennem, hogy visszautasítsam. Így éreztem helyesnek.


Amint lehet majd Pfizert vagy Modernát magánúton kapni, azonnal befizetek valamelyikre.

2021. máj. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
76%

De jó olvasni,hogy sokan logikus gondolkodással hoztak döntést és nem érzelmi alapon. Az én környezetemben olyan sok a retardált. :(

Én ugyan nem ezt kaptam,hanem az oroszt. De én se válogattam. Amit felajánlottak azt kaptam, nem töröltem. Tudom,hogy minden oltás jó.

2021. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
53%
Kici Chen keresz ezzel jo szok penszt hihihi
2021. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
95%

Inkább meghagyom akiknek tényleg kell.

Csak mondom, hogy a mai napig autoimmun beteg ismerős nem jutott Pfizerhez. Sok 20 éves suhanc meg azzal járkál.

2 hete regisztrált mák kapott Pfizer-t is. 3 hónapja regisztrált (akinek a háziorvos se adna mást) még mindig vár. Ez azért bosszant egy kicsit.


Kaptam 3 Sms-t, hogy mehetek kínaira. Mondom nem megyek.

Szólt a háziorvos, hogy van Kínai, egy héttel később. Nem vártam már tovább így helybe elmentem érte.


A kínai mellett szóljon, hogy sok ismerősöm kapta és semmi oltási reakció.


Szputnyik, Pfizereseknél 2 nap láz, remegés, szédülést is hallottam. (De ha jobbak ezért még bevállalható.)

2021. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!