Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottak, a jövőben preferálni...

Oltottak, a jövőben preferálni fogjátok párkereséskor a szintén oltott partnereket?

Figyelt kérdés
Az oltatlanok már kifejezetten oltatlan párt akarnak maguknak, oltatlan társkeresők vannak a fészen.
2021. máj. 21. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem alapvetően nem az ilyen dolgok számítanak. De mivel mostanra már kb mindenkit beoltottak, aki akarta, ezért azt gondolom, hogy elég jelentős világnézeti szakadékra utal, ha 2 ember között különbség van. Úgy értem, aki nem úgy áll ebben az ügyben, ahogy én, azzal valószínűleg más fontos dologban sem értenénk egyet.
2021. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. Érdekes érv, van benne ráció.
2021. máj. 21. 16:36
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Igen, mert fontos számomra a partnernél a magas intelligencia, és abból automatikusan következik, hogy beoltatja magát.
2021. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

#3

Minden ember nagyon intelligensnek gondolja magát és a saját álláspontját tartja az egy okos döntésnek. Aki valóban intelligens, az elismeri, hogy másnak lehet más véleménye és biztosan meg van rá az oka, nem feltétlen hülye. Mondom ezt úgy, hogy én is beoltattam magam, de totál megértem, ha pl a terhes testvérem nem akarja egy szinte ismeretlen anyagnak kitenni a magzatát.

2021. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amúgy azt még hozzáteszem, hogy nálam nem szempont az oltottság, de nyilván előny, mert be tudunk menni helyekre.
2021. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%

"Minden ember nagyon intelligensnek gondolja magát"


Ez igaz, én viszont a változatosság kedvéért konkrétan Mensa-tag vagyok 135 körüli IQ-val.


"Aki valóban intelligens, az elismeri, hogy másnak lehet más véleménye és biztosan meg van rá az oka, nem feltétlen hülye."


Összetéveszted az intelligenciát az udvariassággal. A valóságtól eltérő véleménynek valóban van oka: a tájékozódási képtelenség és a tudományos alapismeretek hiánya.


"egy szinte ismeretlen anyagnak kitenni a magzatát."


Nincsen szó "szinte ismeretlen anyagról". Az ettől való félelem irracionális.

2021. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

#6

Mondom, te nagyon okosnak hiszed magad. Még azt is meg tudod mondani, hogy az oltás pontosan micsoda, milyen hatásai lehetnek. Gondolom te magad fejlesztetted ki, így nem csoda, hogy ekkora magabiztossággal állítasz dolgokat.

2021. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
#3 looooooool
2021. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Orvos vagyok. Nem jönnék össze olyan nővel aki nincs beoltva. Aki ennyire minimális társadalmi felelősségvállalásra sem képes, attól a nagy semmin kívül mit várhatnék egy párkapcsolatban?
2021. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Semmit. Nem fognak sírni a nők, akiket emiatt elutasítasz elhiheted!
2021. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!