Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottak, a jövőben preferálni...

Oltottak, a jövőben preferálni fogjátok párkereséskor a szintén oltott partnereket?

Figyelt kérdés
Az oltatlanok már kifejezetten oltatlan párt akarnak maguknak, oltatlan társkeresők vannak a fészen.
2021. máj. 21. 16:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2021. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem én igen. Az ismerőseim közül a legtöbb oltásellenes és/vagy vírustagadó mind olyan, aki vagy éppen hogy leérettségizett vagy még addig sem jutott el. Ráadásul mikor kibüfögik az "érveiket", csak fogom a fejemet. Nekem nem kell megégyszer egy ostoba pasi, aki mellesleg amúgy is teljesen megveszett attól, h diplomàt szereztem. Ezzel legalább kilehet szúrni a legelején, h mire számítson az ember.
2021. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Én nem vagyok oltva, és kifelyezetten csak olyan párt fogadnék el, aki szintén nincs. Gondolkodni képtelen birka nem kell.
2021. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Normális emberek közt fel sem merül az az opció, hogy csak oltottal vagy csak oltatlannal... emberileg is lehetetlen. Ha vki beleszeret vkibe aki oltott, de a masik fél nem, akkor otthagyja, és lehet emiatt sosem fogja megtalálni azt, aki oltott és szerelmes lesz bele? Szóval hagyjuk az ilyen idiótaságot hogy oltottság vagy oltatlanság alapján dönt bárki is.
2021. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%

#13 “Gondolkodni képtelen birka nem kell.”


Aha, mert az oltásellenesek érvei, minthogy beépül a DNS-be, becsipeznek, meddő leszel tőle meg elpusztítja az immunrendszert(wtf?), abszolút gondolkodásra utalnak...😂Mikor nem tudják az RNS és a DNS között a különbséget(amiről már általános iskolában is esik szó) és alaptalanul terjesztenek álhíreket esetleges mellékhatásokról mindenféle bizonyíték nélkül, csak mert valaki elkezdte, ők meg folytatják, mint a papagájok, az nem épp gondolkodásra vall.

2021. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%
Oltatlan vagyok és nálam baromira nem szempont ez. Úgy gondolom, hogy ha ezen múlik egy kapcsolat, akkor azt jobb is hanyagolni.
2021. jún. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert fontos számomra hogy kellően manipulálható legyen az illető és lehetőleg minél butább legyen.
2021. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Oltatlan vagyok de nekem ez nem számítana..el sem hiszem h valakinél ez szempont sosem hallottam még..persze mindenkinél mások a prioritások..
2021. júl. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!