Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy fogjuk így elérni, hogy...

Hogy fogjuk így elérni, hogy az ország 80%-a be legyen oltva?

Figyelt kérdés

Sajnos az oltási kedv egy pár hete megtorpant. Aki eddig várt a Pfizerre (ahogy én is), mostanra már beoltotta magát, persze mindig van pár száz ember minden nap, aki észbe kap, és beregisztrál az oltásra, de ez még mind kevés. Köszönhetően a sok konteós oldalnak, a megvezethető, aluliskolázott rétegnek, van kb 3 millió ember, aki a jelenlegi szabályok szerint oltható lenne, de mégse kívánja felvenni az oltást. Persze 99%-uknak nincsen semmilyen komolyabb indoka.


Mi lesz ezek után? Szeptemberben miattuk megint be kell zárni az országot, hiszen el fog terjedni a Delta-variáns? Esetle bízhatunk benne, hogy az oltottak rendesen élhetik az életüket, és csak az oltatlanokat fogják szegregálni? Pl. boltba is csak PCR teszttel mehetnek, utcán sem vehetik le a maszkot, stb.



2021. jún. 19. 03:02
 11/99 anonim ***** válasza:
73%

Sokan azt hiszik hogy ez az egy betegség létezik az egész világon.Mennyi elmebeteg van úristen🤦‍♂️🤦‍♂️

Meg kellene érteni hogy már előre be van harangozva a zárás szeptemberre.Honnan tudják előre?Onnan hogy ez a forgatókönyv.Nyájimmunitás már rég meg van ha beleszámoljuk az átesetteket is és sokan nem is tudják hogy már átestek rajta mert észre sem vették mint pl én mert 2-szer 2 nap hogy furán éreztem magam.Lehet átestem én is már rajta,nem tudom.Akkor mi a kérdés?Agyatokra ment az ótás😋

2021. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
74%
A gyakori és a face hemzseg a lelkileg deformált, agymosott emeberktől akik nem tudják agyilag felfogni hogy ez egy önkéntesen választható oltás. Minednképpen bele kell mászniuk a másik ember életébe, mert az a téveszméjük hogy ők jobban tudják mi kell az oltatlanoknak. A mikrobiológia és a nanotehchnológia fotelprofesszorai, akiknek küldetésük hogy a buta proliknak világosságot hozzanak.
2021. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
71%
Igen!Így gondolják🤭12-es fején találtad a szöget.Ezen szoktam én is röhögni.Engem pl. nem érdekel ki mit csinál.Ő dolga
2021. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
25%

Aki átesett rajta, annak sok esetben gyenge a védettsége.


Szeptemberben az időjárás is jobban kedvez a vírus "életben maradásának", ezen kívül az emberek zárt helyeken gyűlnek össze, ahol ráadásul az ablakok is zárva maradnak. Szerintetek így nem terjed gyorsabban?


Aki oltatlan, az miből gondolja, hogy nem lesz baja? Látnok?


Más betegségek is léteznek? Igen. Ha mindenki oltatna, akkor talán a mutációk ideérésével se lennének tele a kórházak és lenne leterhelve az egészségügy.

2021. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
22%
Következnek a gyerekek. Már 12 év az alsó korhatár. Akár kötelezővé is tehetik számukra.
2021. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
75%
Aki oltott, az miből gondolja, hogy nem lesz baja? Jól van, a lényeg hogy megvannak a bűnösök(3 millió oltatlan) a nagy háborúban a mutáns vírus ellen. Sorost és a migránsokat már nem lehet hibáztatni, ezért a rendszernek kellenek új bűnbakok. Egyébként, amiről írsz az mind feltételezés. -ha, talán- stb...
2021. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz beoltva annyi százalék. A vírus át fog menni annyi emberen, amennyi a nyájimmunitás kialakulásához kell.
2021. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
26%

Igen!De ők tudják.Értem?🤭🤭

16-os hagyni kell őket a kis hitükben ringatózni,ennyi.

Nekik van igazuk,kész

2021. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
28%

16


Szerinted miért nincs ma Magyarországon járványos gyermekbénulás, skarlát, kanyaró, feketehimlő, torokgyík járvány?

2021. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
74%
19. Hát nem az önkéntesen választható covid vakcina miatt, az 100% biztos.
2021. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!