Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A reklámok miatt hiszik az...

A reklámok miatt hiszik az emberek, hogy az immunrendszert lehet erősíteni?

Figyelt kérdés

A reklámok miatt hiszik azt az emberek, hogy az immunrendszer "erősíthető", ekkor kevesebbszer kapunk el felsőlégúti fertőzést? Ha meg "legyengült" az immunrendszerünk, akkor többször?


(A gyakori légúti fertőzés vagy hasonló tünetek oka lehet gócos mandula, nem megfelelően kikezelt fertőzés, autoimmun betegség, reflux)


Az emberek nincsenek tisztában az autoimmun folyamatokkal?



2021. szept. 19. 11:08
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/205 A kérdező kommentje:
Megint sikerült a lényegre válaszolni
2021. szept. 23. 06:38
 122/205 A kérdező kommentje:
Ha még olvassátok, átment rajtam egy "megfázás" és igen, képes volt az immunrendszerem arra, hogy leküzdje. Ja igen és ittam gyógyszert. :D
2021. szept. 26. 21:17
 123/205 anonim ***** válasza:
29%
Ha képes volt rá, mi szükség volt a gyógyszerre?...
2021. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/205 A kérdező kommentje:
Hogy a túlzott váladéktermelődést és nyálkahártya-duzzanatot levigye, kisebb eséllyel alakuljon ki bakteriális felülfertőződés, ami nálam anno igen jellemző volt, amíg tea, fokhagyma és vitamin ment.
2021. szept. 26. 21:33
 125/205 anonim ***** válasza:
67%

Szóval akkor segítséggel küzdötte le az immunrendszered. Lehet, hogy legyőzte volna gyógyszer nélkül is, de ezt már sose fogjuk megtudni. :)

Az a fő, hogy meggyógyultál, örülök neki.

2021. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/205 A kérdező kommentje:

Nyomorék és nem képes normális mértékben reagálni a fertőzésekre, így kell a segítség. Viszont a NeoCitran hatóanyagai nem helyette küzdötték le a kórt.


Amúgy sokan szednek tünetenyhítőt felsőlégúti bajokra, nem tudom, mi a gond vagy a kirívó ezzel.

2021. szept. 26. 21:53
 127/205 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..


Pont az ilyenek miatt vagyok ki a reklámoktól.

Félelmetes, hogy mennyire nem tudnak semmit az emberek a saját szervezetükről.

2021. okt. 5. 07:07
 128/205 anonim ***** válasza:
66%
Még az a szerencse, hogy te mindent IS tudsz róla. Egyébként is, csak mindenkinek gócos mandulája van...
2021. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/205 A kérdező kommentje:

Visszanőtt orrmandula, túl nagy orrkagyló, orrsövényferdülés, orrpolip sokaknak van, nekem van krónikus orrmelléküreg-gyulladásom, mint sokaknak.



De azt hinni, hogy Béres csepptől kap el ritkább fertőzéseket, "fázik" meg ritkábban... Ezen most rendesen felbtam magam, ennyire hülyék tudnak lenni az emberek.

2021. okt. 5. 08:20
 130/205 anonim ***** válasza:
62%

Te meg hogy lehetsz ennyire o.stoba, hogy vagy 3x leírtuk már, hogy a Béres-csepp nem vitamin, nem a vitamintól nem leszel beteg, hanem a vitamin hiánytól, és a nyálkahártya még mindig az immunrendszerhez tartozik. A c-vitamin többek között a tirozin és fenilalanin oxidacióért és a hidroxiprolin képződésért felel, ami a kollagén alkotóeleme, azaz a szubkután kötőszövet anyaga, hiánya nyálkahártya-, ízületi és csonthártya vérzéseket okoz.


Ezen mit nem értesz? Miért vagy ilywn buta?

2021. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!