Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A reklámok miatt hiszik az...

A reklámok miatt hiszik az emberek, hogy az immunrendszert lehet erősíteni?

Figyelt kérdés

A reklámok miatt hiszik azt az emberek, hogy az immunrendszer "erősíthető", ekkor kevesebbszer kapunk el felsőlégúti fertőzést? Ha meg "legyengült" az immunrendszerünk, akkor többször?


(A gyakori légúti fertőzés vagy hasonló tünetek oka lehet gócos mandula, nem megfelelően kikezelt fertőzés, autoimmun betegség, reflux)


Az emberek nincsenek tisztában az autoimmun folyamatokkal?



2021. szept. 19. 11:08
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/205 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a Béres cseppben nyomelemek vannak, nem vitaminok, és? ÉS?


Jó, legyen a nyálkahártya az immunrendszer része, nem tudom, ettől miért vagy boldog, ha valaki ezt kihangsúlyozza.



Ettől még SENKI se a Béres csepptől sem vitaminkészítményektől lesz ritkábban beteg.



De ha orrsövényferdülésre vagy orrkagyló problémáira vagy krónikus orrmelléküreg-gyulladásra jók, akkor hallgatom a sematikus hatásmechanizmust.

2021. okt. 5. 12:07
 132/205 A kérdező kommentje:
Nem lenne egyszerűbb és biztonságosabb, ha az, akit zavar, hogy gyakran kap el valamit, elmenne egy alapos fül-orr-gégészeti vizsgálatra?
2021. okt. 5. 12:22
 133/205 anonim ***** válasza:
61%
Mi köze ennek a fül-orr gégeszhez? semmi.
2021. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/205 A kérdező kommentje:
Akkor?
2021. okt. 5. 12:35
 135/205 anonim ***** válasza:
62%
Mintha egy értelmi fogyatékossal beszélgetne az ember...
2021. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/205 A kérdező kommentje:

Abban egyetértünk, hogy a nyálkahártya állapota befolyásolja, hogy gyakran kapunk-e el valamit. Akkor akinek betegsége van, ami miatt rossz a nyálkahártyája (reflux, orrsövényferdülés, gócos mandula, orrkagyló túl nagy), annak miért is nem megoldás a szakorvos meglátogatása?



Amúgy pont, hogy én érzem azt, hogy olyan, mintha szellemi fogyatékossal beszélgetnék.



Én: az emberek félre vannak vezetve, ha azt hiszik, hogy a Béres csepptől betegek ritkán

Te: a Béres csepp nem vitamin

Én: jó, és?

2021. okt. 5. 13:57
 137/205 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted aki gyakran betegszik meg, annak csak az általad felsorolt oka lehet? Mindenki, aki beteg, annak biztos gócos mandulája van... És akinek kivették? Akkor biztos az orrsövénye nem jó... Miért kell mindenkit selejtesnek nézni?
2021. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/205 A kérdező kommentje:

Nekem például elég sok krónikus betegségem van, mégsem érzem magam selejtesnek. Pláne nem selejtes valaki, akinek nem megfelelő az orrkagylója.



Akkor szerinted mitől náthás valaki évente hatszor, míg más csak kétszer?

2021. okt. 5. 15:09
 139/205 anonim ***** válasza:
0%

Hát pedig lenne okod...

Ha 138 válaszból nem derült ki számodra, akkor a 139.-ből sem fog.

2021. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/205 A kérdező kommentje:

139


Ha arra gondolsz, hogy hülyének nézel, ez kölcsönös.


Te komolyan azt gondolod, hogy bárki a Földön a Béres csepptől kap el kevesebbszer fertőzést?

Akkor már inkább gondold azt, hogy a réteges öltözködéstől, mert ennél az is értelmesebb.



Amúgy én személyesen egyre többet teszek az egészséges étkezésért, már mániákus konkrétan és csak egyre gyakrabban kapok el valamit.

Bárhol voltam emberek között, sokszor az egészségesen élő fújta az orrát 2 havonta és a nem úgy élő évente egyszer.



Most voltam beteg. Próbálkoztam vitaminokkal, "érdekes módon" nem hatottak, de a gyulladást lenyomó gyógyszer azonnal.


Szóval ennyit erről.

2021. okt. 5. 15:46
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!