Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid vakcina ellen vagy...

Covid vakcina ellen vagy mellett vagytok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 18:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/154 anonim ***** válasza:
67%
17. Nem b.zdmeg. Azért vagyok egészséges, mert nem a tévé előtt zabálom a pacalt, nem vedelem a sört, mint a disznó, hanem felemelem a seggem, s kimegyek mozogni mindennap.
2021. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/154 anonim ***** válasza:
36%

“ Nem b.zdmeg. Azért vagyok egészséges, ”


Pedig sajnos igaza van…!

Azzal, hogy mozogsz, sokat teszel az egézségedért, de ha kb 30 felett vagy, akkor jó eséllyel egy gyermekkori vésőoltás miatt élsz még.

Előttük igencsak elpatkoltak az emberek max 30 évesen valami apróságban…


És ennek a megértéséhez még .azzmeg sem kell.

2021. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/154 anonim ***** válasza:
62%
20. Talán mert a gyermekkorit nem erőltetik rám, mint jelen esetben. Egyszer beoltanak, azt kész. Itt viszont kezdték a 2 oltással, az mindent megállít, mostmár a 4., 5.-ről beszélnek. De én befejeztem. Aki nem látja át, hogy üzlet ez az egész, azzal sajnos nem érdemes vitázni. Látom a környezetemben mennyire hatásos az oltás. Szív, ízületi panaszok sokasága, fáradékonyság, közvetlen az oltás beadatása után pár nappal. De szíve joga mindenkinek a döntés.
2021. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/154 anonim ***** válasza:
41%

De, azt is "rád erőltetik", csak arról nem tudsz.

Egyébként a testmozgás valóban fontos, ahogy az étkezés is, de hiába futsz napi 5 km-t, attól egy vírus ugyanúgy meg fog téged találni, ráadásul a mozgásnak vannak egészségügyi kockázatai, mivel ugyanúgy terheled a szervezetedet.

2021. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/154 anonim ***** válasza:
69%
20. Én is csak benéztem nem vagyok benne a vitába :-). A gyerekkori oltások megakadályozzák a vírus terjedésért és védetté tesznek, semlegesítik a vírust a covid oltások nem. A másik hogy azok elölt élő virusok voltak az mrns génterápiás anyag.
2021. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/154 anonim ***** válasza:
29%

25-ös, a másik kérdésnél lebőgtél, ezért átjöttél ide is "okoskodni". Látom nem tahulsz a hibáidból. Megnéznélek, mikor rájössz, hogy a mostani oltások nagy része ugyanúgy működik, mint a gyermekkori oltások, amiket szintén ismételni kell :)


Istenem, legalább az oltási könyveteket néznetek meg, mielőtt ilyen b.romsagot írtok birkák

2021. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/154 anonim ***** válasza:
18%

“Talán mert a gyermekkorit nem erőltetik rám, mint jelen esetben. Egyszer beoltanak, azt kész. “


Egyaz, hogy ráderőltetik, mert kötelező.

Másrészt a gyerekkoriak jelentős részét ismételni kell, van amit 3x kapsz meg.

Messze nem “egyszer beoltanak azt kész”.

Ráadásul többségük rég eltűnt fertőzések ellen véd, (ezért ha netán benned már nincs akkora védelem akkor is véd az, hogy majdnem mindenki más oltott körülötted, nincs akitől elkapd) nem jelenleg tomboló vírus ellen amibe tízezrek halnak meg naponta.

2021. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/154 anonim ***** válasza:
10%
Én humán diplomásként beállok a biológus mellé meg az oltás mellé, pedig nem töltöm laborban a napjaimat. Tájékozódtam, láttam ilyen és olyan videókat, cikkeket is. Az oltás mellett döntöttem, nem értem, miért okoz ez bárkinek is ekkora traumát. A vadvírust mindazt "tudja" , amit az oltás, ha az esetleges szövődmények nézzük, csak kB százszorosan. Egyébként olyan helyen dolgozom, ahol kB 1000 ember 95%a be van oltva. Az oltástól senkinek sem lett pár napos karfájdalmon vagy hőemelkedésen túl egyéb baja. Azt vettem, észre, hogy aki bizonytalankodva, félve vagy kényszerből oltatta be magát, az minden nyavalyáját, ami az oltás után merült fel neki, összekötötte az oltással, függetlenül attól, hogy időben, logikailag valószínű-e. Ez sokkal inkább érzelmi, politikai kérdés sokaknak, mint logikai, szegény emberke is, aki itt a konteós videóját ajánlgatja, látni a hozzászólásain, hogy egyre idegesebb.
2021. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/154 anonim ***** válasza:
63%

A Monopoly alapfilm, amit mindenkinek kötelező megnéznie!


Ezen kívül.


Új Norma dokumentumfilm:


[link]


Ahhoz, hogy megvalósítsák a tervüket, olyan problémát kellett generálniuk, ami az egész világot megmozgatja. A covid19 vírus Wuhanban jött létre, aminek kifejlesztését Amerika is támogatta.

Wuhani labor:

[link]


Amerika finanszírozta:


[link]


Érdemes figyelni azt, hogy míg az alsó cikkben 2018-19-es kutatási periódusról írnak, addig a wiki szerint 2015-re már kreáltak a laborban egy olyan koronavírust, ami képes volt megfertőzni emberi sejteket. Ha köztudott, hogy denevérről emberre terjedő vírust fejlesztettek ki, 96-97%-ban egyezik a világjárványt okozó vírussal és Amerika keze is benne van, akkor ez vajon véletlen egybeesés?

A H1N1 is laborban készült és ugyanaz volt a forgatókönyv, mint most, csak akkor kevesebb sikerrel jártak.


H1N1 cikk:


[link]


H1N1 dokumentumfilm:


[link]


Ha ezek sem győznek meg, bőven van még bizonyítékom. Jaja, tudom, hülye oltásellenes barom vagyok, aki veszélyezteti az oltottakat, egy olyan betegséggel szemben, ami ellen oltva és védve vannak. 👍

2021. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/154 anonim ***** válasza:
21%
Ennél gagyibb forrasokat nem tudtál volna ide felsorolni?
2021. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!