Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan győzzem le a félelmemet...

Hogyan győzzem le a félelmemet? Félek az oltástól.

Figyelt kérdés

23 éves vagyok.

Már az oltóközpontban voltam, és vittem magammal lázmérőt. Úgy aggódtam, hogy 37 hőemelkedésem volt. Mentem AG tesztre negatív lett.

Félek nagyon az oltás mellekhatásaitól. Vissza fordultam, nem mentem. Barátnőm volt, eddig kutya baja.


Holnap is oltanak.

Hogyan győzzem le a félelmemet? Nagyon félek, hogy oltás után össze esem, vagy hogy meghalok.


2021. dec. 28. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerinted miért van az a 2* oltottaknál, hogy a harmadik oltást már kevesebb mint 30% hajlandó csak felvenni?


Fiatal vagy, ezért mondom, hogy: A GONDOLKODÁS ÉLETET MENT!

2021. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Jaj te, nagyon rossz helyen tetted fel ezt a kérdést. Itt zömében olyan választ fogsz kapni, hogy ne oltasd be magad... látod mindenki le lett pontozva aki azt írta hogy ne félj, semmi bajod nem lesz az oltástól... :/ itt nem fogsz számodra hasznos válaszokat találni, vagy ha találsz is, akkor azok lesznek a durván lepontozott válaszok, amik szintén nem fognak megnyugtatni. Javaslom inkább beszélj olyan ismerőseiddel, akik be vannak oltva, mondják el ők neked a tapasztalataikat, attól majd megnyugszol. Ne itt várd a tanácsot oltásellenes anonim ( általában a témában teljesen laikus ) idegenektől ...miért nekik hiszel inkább mint a józan eszednek/ismerőseidnek/orvosaidnak? :/
2021. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy. Van okod félni az oltástól. Csak nézz körül a facebookon, hányan lettek betegek utána és miket tud okozni. Rengeteg ilyen csoport van. Ha egy csöpp eszed van, nem oltakozol.
2021. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
Akkor döntsd el, hogy most egy kis látszatszabadság, vagy később egészség és rendes szabadság. Pont azért nem leszünk szabadok, mert az emberek beletörődnek abba, hogy az oltástól lehetnek szabadok.
2021. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
Az elveimet sosem adnám fel egy fesztiválért vagy utazásért.
2021. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!