Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ez ellen a hasmenés...

Mit tegyek ez ellen a hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Kb vasárnap óta megy a hasam. Akkor még csak fájt majd mehettem a wc-re, de nem volt híg.

Tegnap este már az volt. Ma már 3szor voltam :S

Ilyen még sosem volt velem, hogy semmi sem marad bennem.

Orvoshoz nem tudok menni. Hogy kezeljem magam itthon?


2011. aug. 24. 09:39
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/152 A kérdező kommentje:

Most szívatsz? :D

Most költöztem haza Pestről...talizhattunk volna :)

2011. okt. 25. 19:25
 92/152 anonim ***** válasza:
nem szivatlak....tényleg itt lakom, budapesten. jaaaaaj, es meg meg sem kerdeztem, hogy te hol laksz? nos, hol? :PP
2011. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/152 A kérdező kommentje:

Veszprém megyében , Ajkán lakom most :)

Bocsi, kérdezted, de nem válaszoltam rá :S

2011. okt. 26. 19:14
 94/152 anonim ***** válasza:

ertem, csendes kornyék az, nem? :)

kell vennem egy uj gepet... :///

majd penteken elegyek a tesommal, aztan remelem hetvegere lesz mar uj gepem, mert mar kb 3 hete meg sem neztem az emailjeimet, biztos rengeteg van belole. ://

eloszor csak valami lemez tört el, aztan, amikor kicsereltek, akkor valami csavart rossz helyre csavartak vissza, es valami mas fontos "belsoseg" is elromlott, aztan mondtak, hogy olcsobb egy uj gepet venni, mint megszerelni a régit. kaptam karteritest, ugyhogy peneteken vasarolok egy szucsi uj gepet. amugy a regi gep mar ekég regi volt, 7-8 eves, es mar tervezgettem, hogy veszek egy masikat, de mindig csak halogattam. :)) aztan most "ra vagyok kenyszerulve" az uj gep vasarlasara.


amugy bocsi, hogy csak 1-2 helyen irtam ekezetet, de telorol hosszu lenne. :// :)

2011. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/152 anonim ***** válasza:
*szupi új gépet.
2011. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/152 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem is vennem kéne már egy új gépet, mert ez a laptop, már szinte darabjaira esik és állandóan tölteni kell használat közben, mert az aksija tönkre ment :S

De én is halogatom az új vásárlását, amíg még működik :)

2011. okt. 27. 19:25
 97/152 anonim ***** válasza:

na akkor hajra! ;-) jujj, mindjárt megyunk vasarolni. varom mar!! vegulis ugy dontottem, hogy nem gepet, hanem laptopot veszek, mert az jobb. meg laptopom meg nem is volt. :S

ugyhogy ma veszunk laptopot! mar ki is neztem, hogy ilyet akarok. :DD

2011. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/152 anonim ***** válasza:
*milyet
2011. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/152 anonim ***** válasza:
es tenyleg! ugye mar jobban vagy azota? némileg sikerult tultenned magad a szakitason? :'((
2011. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/152 A kérdező kommentje:

Szia!

Jól vagyok, főleg hogy kibékültünk és úgy látszik megyek vissza Pestre :)

Melyik kerületben laksz?

2011. okt. 28. 15:39
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!