Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ez ellen a hasmenés...

Mit tegyek ez ellen a hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Kb vasárnap óta megy a hasam. Akkor még csak fájt majd mehettem a wc-re, de nem volt híg.

Tegnap este már az volt. Ma már 3szor voltam :S

Ilyen még sosem volt velem, hogy semmi sem marad bennem.

Orvoshoz nem tudok menni. Hogy kezeljem magam itthon?


2011. aug. 24. 09:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/152 anonim ***** válasza:
Már jól. (: Nincs semmi bajom. Te hogy vagy?
2011. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/152 A kérdező kommentje:

Ma vettem be az uccsó antibiotikumot, tegnap az uccsó Smecta-t(hála az égnek), már csak Normaflore-t szedek.

Megfordult a fejemben, hogy talán magas a savam, így elhatároztam, hogy minden este iszom egy kis citromos vizet.

Ártani nem árthat :)


Mit szedtél a székrekedésre? Vagy magától elmúlt?

2011. szept. 30. 20:20
 73/152 anonim ***** válasza:
Próbáltam rostos ételeket enni, egyébként semmi gyógyszert nem szedtem.
2011. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/152 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2011. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/152 A kérdező kommentje:

Már csak a Normaflore-t szedem, eddig minden oké :)

Örülök, hogy jobban lettél :)

2011. okt. 1. 17:18
 76/152 anonim ***** válasza:

Ma egész nap fájt a hasam meg hasmenésem volt. Szerintem holnap nem megyek suliba. :/

De már jobban vagyok. Már nem fáj a hasam, de még azért rohangálok wc-re. :SSS

Te hogy vagy???

2011. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/152 A kérdező kommentje:

Tegnap fájt a hasam, de valszeg csak a savam volt sok. Ma fejezem be a Normaflore-t, és így végre nem kell már semmit sem szednem.

Holnap megyek reggel a dokihoz. Remélem ez lesz az uccsó alkalom.


Akartam írni már múltkor, hogy ha akarsz vegyél fel msn-re. Privát üziben írd meg a címed, ha gondolod :)

2011. okt. 5. 10:29
 78/152 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Tegnap és ma nem voltam még suliban, de már holnap megyek, mert jól vagyok. Tegnap már nem ment a hasam (gondolom ez csak 1-2 napos vírus volt), viszont este hányingerem lett, de elmúlt szerencsére mára. Ma már nem volt semmi bajom sem, ettem rendesen.

Remélem az orvosnál minden rendben lesz, elmúlnak a panaszaid. ;-)


Bocsi, nincs MSN-em, vagyis épp az hogy van, de már kb. 2 éve be sem jelentkeztem, már a jelszavamat sem tudom, pedig most direkt vagy egy negyedórát tippelgettem/próbáltam beírogatni, de mindig kiadta, hogy hibás jelszó. Írok majd e-mailt holnap, ma nem nagyon van időm, mert rengeteget kell tanulni, most is csak 5 percre jöttem fel, mert mindjárt mennem kell edzésre is. ://

De holnap biztos lesz időm rá.

2011. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/152 A kérdező kommentje:

Szia!


Ok, semmi baj, akkor várom az üzid :)


Örülök, hogy jobban vagy :) Remélem a doki holnap nekem is kijelenti, hogy már minden rendben :)

2011. okt. 5. 17:59
 80/152 anonim ***** válasza:
írtam mailt. :)
2011. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!