Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ez ellen a hasmenés...

Mit tegyek ez ellen a hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Kb vasárnap óta megy a hasam. Akkor még csak fájt majd mehettem a wc-re, de nem volt híg.

Tegnap este már az volt. Ma már 3szor voltam :S

Ilyen még sosem volt velem, hogy semmi sem marad bennem.

Orvoshoz nem tudok menni. Hogy kezeljem magam itthon?


2011. aug. 24. 09:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/152 A kérdező kommentje:

Én tegnap ettem egy párizsiszeletet, amitől fájt a gyomrom, úgyhogy visszaálltam a diétára megint. Nekem a cola nem segített, se az étcsoki se a banán. Pálinkát inkább nem próbálom -nekem 1 korty pezsgő is betesz, hát akkor még az erősebb pia :D

Normaflore-t iszom naponta 1szer.

2011. aug. 30. 12:44
 32/152 anonim ***** válasza:
ma már nem is megy a hasam, nem is csikar! de azért még min. 2 napid diétázom. majd ha elkezdődik a suli, akkor már megpróbálok normálsian enni. :/
2011. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/152 anonim ***** válasza:
amúgy már tegnap nem volt egyáltalán hasmenésem, és ráadásul nem is nagyon sikerült diétáznom. csak a pálinkát (minden evés előtt 1 korty), és colát iszom! :) Te hogy vagy?
2011. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/152 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem már nem megy a hasam, de diétáznom kell. Ha valami mást eszem vagy iszom elkezd fájni a hasam. Pl este 1 pohár almalétől fájt, pedig 100%os volt :S

2011. aug. 31. 12:42
 35/152 A kérdező kommentje:

Jobban vagy már? Én tegnap este ettem egy kis leves, úgyhogy megint ment a hasam :S

Hétfőn megyek orvoshoz.

2011. szept. 1. 11:32
 36/152 anonim ***** válasza:
Én már teljesen meggyógyultam, már a nehéz, zsíros kajáktól sem megy a hasam! de kitartás! biztos meg fogsz gyógyulni! amúgy nem lehet, hogy szalmonellád van? mert az szokott több hétig tartani. nekem 8 napig volt most csak hasmenésem. gyógyulást! :)
2011. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/152 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Örülök, hogy te már jól vagy :) Én még hétfőn megyek a dokihoz, ő majd biztos rendbehoz :)
2011. szept. 3. 13:13
 38/152 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi van/volt az orvosnál! KÖszi! (:
2011. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/152 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál. Normaflore helyett Lactoprotect-et írt fel, széntablettát meg Cralex-et-ez a leghatásosabb elvileg, de ezt csak akkor kell szedni ha elmegyek otthonról. 10 napig diétáznom kell és ha addig nem javul a helyzet, akkor küld el kivizsgáltatni, ami kb 1 hónapig tartana. Jah meg írt fel Smecta-t.

Kérdezte, hogy nem-e voltam külföldön, mert onnan szoktak ilyen panasszal orvoshoz menni ilyenkor. Te voltál? Nem ott szedted össze?

2011. szept. 5. 13:58
 40/152 anonim ***** válasza:
Én igen voltam pont előtte Mallorcán! Csütörtökön jöttünk haza, vasárnapra jöttek elő a tünetek. Lehet, hogy tényleg ott szedhettem össze valamit! Én is Cralex széntablettát vettem be, meg régebben Smectát is ittam. Fhuu, annak nagyon szar az íze!! Olyan, mintha poros vizet innánk! 10 napig kell diétáznod?? Kitartás! Aztán majd írj, hogy jobban vagy-e! Azt a harmadik gyógyszert nem ismerem, amit leírtál. Jobbulást! Amúgy a palaicsántától lehet hasmenésem? Mert tegnap rengeteget ettem, és ma reggel volt egy kicsi hasmneésem, lehet, hogy a sok oljatól, ami benne van. De vettem be Cralex-et, és azóta nem voltak panaszaim!
2011. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!