Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1. Még most sem oltattok?

H1N1. Még most sem oltattok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/160 anonim ***** válasza:
67%

ha fertőzne, akkor a beoltottak családja mind elkapná, nem?

nálunk csak én oltattam be magam, és senki nem kapta el...

akkor most hgy is van ez?

2009. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/160 anonim ***** válasza:
63%
sehogy, nehogy bekajáljátok ezt a hülyeséget, hogy fertőz az oltás
2009. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/160 anonim ***** válasza:
67%
kedves Kérdező miért gondolod, hogy az a felelősségteljes döntés ha beoltatom magam? Van valami kutatási eredmény a tudatotban arr avonatkozólag hogyan hat az oltóanyag a babára. Mert ha igen kérlek oszd meg velem, érdekele, hátha megváltozik a véleményem. Nem provokálok csa én mindkét oldalt szeretném hallani mert döntésképtelen vagyok. Nem vagyok biztos benne, hogy jól teszem ha beadatom és azt sem ha nem.
2009. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/160 anonim ***** válasza:
37%

jesszus, ennél nagyobb hülyeséget csak akkor olvastam, mikr azt írták egy cikkben, hogy chip van az oltóanyagban és aki beadatja magának robottá változik.:D

nem fertőz!

2009. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/160 anonim ***** válasza:
69%

"kórházi dolgozó"!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-fertoz..


Ott majd találsz egy részletes és hosszú leírást a fertőzésről.

2009. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/160 anonim ***** válasza:
90%

Hát ezek szerint ezt sem lehet elhnni, hogy aki beadatja az is fertőz...pedig ezt is a médiában mondták!


Miért is kellene akkor a többi hülyeséget elhnni nekik?

2009. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/160 anonim ***** válasza:
67%
Eddig soha nem oltattuk be magunkat influenzára. Ma igen,az egész család :-)
2009. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/160 anonim ***** válasza:
85%
Persze, én is úgy értettem, meg a tisztifőorvos is, hogy nem az oltás miatt fertőz, hanem ugyanúgy megkaphatja (mástól) és továbbadhatja a fertőzést, mint bármelyik másik ember. Tehát elkaphatod olyan embertől is, aki be van oltva, annak ellenére, hogy ő nem lesz beteg, mert ő be van oltva. Remélem, így már érthető, nem gondoltam, hogy félreérthető, amit írok és úgy értitek, hogy az oltás MIATT fertőznének a beoltottak... Bocsánat.
2009. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/160 anonim ***** válasza:
83%
De nem csak az oltás miatt nem fertőzhet, hanem amiatt is, hogy ha a beoltott szervezetébe jut a vírus, akkor az immunrendszer az oltás által "felkészülve" nagyon hamar elpusztítja a vírust.
2009. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/160 anonim ***** válasza:
31%

Ha valaki beoltatja magát, az fertőz! Ez biztos! Aki beoltatja magát, az ne menjen emberek közé pár napig!

Szerintetek miért van a sok beteg az iskolákban? Azért, mert 2 beoltatja magát 26 nem, és az a 2 gyerek végigfertőz mindenkit a szuri után. Kételkedők, higyjétek el!!!

2009. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!