Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1. Még most sem oltattok?

H1N1. Még most sem oltattok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/160 anonim ***** válasza:
100%

[link]

a másfél hónapja oltott h1n1-es férfiről

2009. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/160 anonim válasza:
100%

Köszönöm a linket.

Már nem tudok mit mondani...

2009. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/160 anonim ***** válasza:
34%
16.07 Hogy mered azt mondani, hogy nem vagy felelőtlen, amikor 38 fölött van a lázad, és nem mész el dokihoz, antibiotikumot íratni! Pont így fertőzöl másokat! Az ilyen butuskák miatt terjed a sok betegség!
2009. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/160 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem mindenki döntse el, hogy mitől tart jobban? Az influenza szövődményeitől,(tüdővérzés, halál). Vagy az oltás mellékhatásaitól, (hőemelkedés, fejfájás, bénulás - ami még sosem fordult elő) Legalábbis én nem tudok róla Magyarországon! Én maradok az oltásnál!
2009. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/160 anonim ***** válasza:
68%

"amikor 38 fölött van a lázad, és nem mész el dokihoz, antibiotikumot íratni! Pont így fertőzöl másokat!"


Írtam én olyat, hogy ugyan úgy járok iskolába? Nem hiszem. Ha nem megyek itthonról sehova, akkor nem tudom, hogy tudnék fertőzni akár kit is. A láz után meg nézz utána, ugyanis egy bizonyos határig jó, nem kell mindjárt a lázcsillapítóért szaladni. Az antibiotikumot meg szedd te két pofára, aztán majd ha már fáj a gyomrod, vagy romlik az emésztésed, akkor szólj.

2009. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/160 anonim ***** válasza:
0%
Ja, még iskolás vagy?! Akkor nem vagy vita partner kicsim! Tanuld az ábc-t!
2009. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/160 anonim ***** válasza:
30%

A cikkre azt tudom mondani, hogy valóban nem nyújt 100%-os védelmet az oltás de ez nem jelenti azt, hogy hatástalan.

Még ha valaki meg is betegszik a H1N1-től akkor is erősebb immunválasza lesz mintha nem lenne beoltva.

Esetleg az is előfordulhatott, hogy nem megfelelően tárolták az oltóanyagot.

2009. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/160 anonim ***** válasza:
80%

"Ja, még iskolás vagy?! Akkor nem vagy vita partner kicsim! Tanuld az ábc-t!"

Tudod mit? Nekem meg te nem vagy vitapartner!

44 Nő


Nem, mert egészséges vagyok, és csak egy emberrel találkozom naponta, ahhoz se megyek két méternél közelebb.


Mire jó az az oltás?

2009. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/160 anonim válasza:
84%

Nem!

Amúgy az oltást megkapott személy csak akkor fertőzhet, ha az oltás ellenére elkapja a betegséget. Volt ilyenre is példa... Mivel az oltás állítólag csak 60-70 %-os védettséget jelent, így a betegséget is el lehet mellette kapni, bár állítólag enyhébb lefolyású. Viszont ha a vírus mutálódik, akkor... Jöhet a következő védőoltás. Ja, és a körülöttünk lévő országokban miért nincs ekkora felhajtás a téma körül? Elgondolkodtató...

2009. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/160 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok, visszaszívom: van, akinek szüksége van rá, és az oltasson is! De nekem nem kell! Ennek ellenére( nem vagyok fertőzésveszélyben) direkt ügyelek, hogy erősen tartsam az immunrendszeremet, és tisztán tartsam a környezetemet.
2009. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!