Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1. Még most sem oltattok?

H1N1. Még most sem oltattok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:03
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/160 anonim ***** válasza:
30%
Én nem oltattam, a párom igen, és most mindketten szörnyen náthásak vagyunk, torokfájás, köhögés, stb. :))
2010. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/160 anonim ***** válasza:
20%

20:39 es azért néha nézz híradót. Csak mert kb 1-2 hete mondták a tvben, hogy 140 ember halt meg a H1N1miatt Mon.

Az influenzában idén ennyi ember nem halt meg......

2010. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/160 anonim ***** válasza:
75%

hát én megnéztem volna azt a híradót, ahol ezt mondták be! most rákerestem a neten, a legnagyobb szám, amit találtam, 36 volt, úgyhogy valamit nagyon elértettél. plusz origon megjelent cikk: az áldozatok háromnegyedének krónikus alapbetegsége volt. milyen érdekes, hogy budapesten élek, 3 városban vannak rokonaim akikkel rendszeresen tartom a kapcsolatot és nemhogy betegek nem voltunk, de mégcsak beteggel sem találkoztunk vagy betegről sem hallottunk. pedig éppen pont budapest az a város, ami a járványok melegágya, hisz ott a metró pl rengeteg emberrel, rossz szellőzéssel, stb. mellesleg jelenleg én is picit náthás vagyok és fáj a torkom de valahogy kétlem, hogy H1N1, csak egy sima megfázás.

ezt az elvakultságot, hihetetlen.

2010. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/160 A kérdező kommentje:
Kedves 74 és 84%-os hozzászóló! Nem tudom honnan veszitek a téves információkat, valószínű nem a megfelelő csatornákból tájékozódtok. Még hogy mindössze egy kismama halt meg, és összességében is csak 35 ember? KUTAKODJATOK MÉG KICSIT TOVÁBB! Vagy ha nem megy, ne okosodjatok már itt!!!!
2010. jún. 10. 14:28
 155/160 anonim ***** válasza:
23%

"Vagy ha nem megy, ne okosodjatok már itt!!!!"


Te biztosan sokat értesz a biológiához...

2010. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/160 anonim ***** válasza:
79%

járvány pedig akkor sem volt, mert az nem így néz ki. még ha 140 áldozat is volt, az járványügyileg semmi, főleg hogy háromnegyedének krónikus alapbetegsége volt. ez nem ok egy egész ország riogatására. mondhatom a Tv nagyon releváns és hiteles forrás. a végén, mikor mindneki látta, hogy feleakkora baj sincs, mint ahogy megjósolták akkor a fő műsoridőben TV-s celebek, műsorvezetők mondták be, hogy mennyire fontos az oltás. már ne haragudj, de ez hihetetlenül szánalmas. celebekkel kell reklámoztatni, mert az orvostársadalom, nem áll fel egy emberként azt mondva, hogy veszély van, oltatni kell. hisz az orvosok jó része nem hitt az egészben. innentől kezdve ez parasztvakítás, aminek jónéhányan bedőltek.

a H1N1 már eltűnt a balfenéken, idén másik törzs jön, az influenza mutálódik a leggyorsabban. már megvolt a madárinfluenza(ami szintén kegyetlen veszélysnek bizonyult), letudtuk a sertésinfluenzát, gondolom jövőre is valami jólismert, mindenhol élő állat lesz, kutyainfluenza, esetleg macska. én nem oltattam be magam, a családom sem és tökéletesen jól vagyunk, mégcsak náthásak sem voltunk a télen.

2010. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/160 anonim ***** válasza:
88%

Egy forumról idéznék

Január elején meghalt a barátnőm. Gyorsteszttel H1N1-et diagnosztizáltak nála. Saját lábán ment fel az intenzívre, ahol lélegeztetőgépre került szinte azonnal, percről percre romlott ezután az állapota, mondták az orvosok: "hát igen az agresszív vírus ". Hat napig élt még 37 éves volt.

A boncolás után 3 hónapig titkolta a kórház a mikrobiológiai vizsgálat eredményét, de most kiderült H1N1 negatív!!! Ő volt a 60. áldozata az influenzának, és hanyadik áldozata a magyar egészségügynek?


és ezek után még mindig hisztek az orvosoknak ??????


[link]

2010. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/160 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam


[link]

2010. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/160 anonim ***** válasza:
100%

Na, miújság van , kérdező :D


MEgint oltatsz ?

2011. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/160 anonim ***** válasza:
és szerintem már nem is fogok
2013. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!