Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1. Még most sem oltattok?

H1N1. Még most sem oltattok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/160 anonim ***** válasza:
72%

Csak ennyire kavarnak be a hires dokik

TÁJÉKOZÓDJON A SAJTÓBÓL

Délmagyarország c.napilap ma:

Csak az oltás véd meg!

Túri Sándor professzor (csecsemő és gyermekgyógyászati szakmai kollégium elnöke is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

"Egy ilyen járvány idején nem szabad kockáztatniuk a szülőknek.

Egy éves kor alatt nem oltunk, mert a kicsik szervezete még nem képes elég ellenanyagot termelni!!!!!!!!!!!!!"

-----------------------------------------------------------------------

Azt tudnám akkor mi a ....ért oltunk 0, 2, 3, 4 hónaposan 6 féle kötelező oltást,+ kvázi kötelező pneumococcus oltást +gyilkos, aki nem olt Rota ellen, amit csak 6 hónapos korig SZABAD, és akkor az egyébb, nem kötelező, de egy év alatt javasolt oltásról még nem is beszéltünk.

EZt a fajta sajtókáoszt nem lehet, nem szabad követni. És szerintem művelni sem.

A szakma ne nyilatkozzon, hanem először keressen homogén megoldást, ha az megvan, akkor utána azt nyilatkoztassuk ki.

Ez nem a ring, ahol a boxolunk.

------------------------------------------------------------------------

Nincs egyetlen olyan írás, adás, amiben a megszólított szakértő, vagy a riporter ne kerülne saját magával, és a szakmai alapelvekkel is ellentmondásba. Én sem értem. Honnan értse egy aggódó anya?

Mindennek az is lehet az oka, hogy az irányelvek, illetve azok helyes alkalmazása ugyanolyan kaotikus, vagy lehetetlen, mint a mostanra már teljesen betekeredett, kezelésre szoruló kormányzati oltás-kommunikáció.

Meg kellene állni és gondolkodni. Csak egy-két órát gondolkodni..

2009. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/160 anonim ***** válasza:
24%
Igen, anyum, nagymamám, és én is, most próbáljuk meg rávenni a család többi tagját is.
2009. dec. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/160 anonim válasza:
11%
Eddig nem akartam, de hétfőn oltatunk, párom és én és a 14 hós babánkat is! Nem bírnám elviselni a bűntudatot, ha miattam lélegeztetőgépre kerülne a szemünk fénye! :(
2009. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/160 anonim ***** válasza:
0%
én is oltattam végül...még most is fáj a karom:))
2009. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/160 anonim ***** válasza:
67%
Nem és nem érzem magamnak felelőtlennek, mert erősítem az immunrendszerem, nem csak a f*szomat lógatom röhögve. Azért nem oltottam, mert szerintem felesleges, ezzel elbír az immunredszerem is. Nem az oltások ellen vagyok, mert az oltás jó dolog, akkor amikor indokolt. Nyilván be vagyok oltva Hepatitis ellen, mert halálos betegség, arra az oltásra szükség van, erre viszont nincs, mert nem halálos (akik meghaltak azok vagy eleve betegek voltak, vagy félvállról vették a betegséget). Ha megbetegszem, akkor sem csak a fejemből fogok kinézni, hanem teszek a betegség ellen és meggyógyítom magam. A múlt héten volt 38,3°C-os lázam, mandulagyulladásom volt és köhögtem. Nem mentem orvoshoz és most még is egészséges vagyok, pedig nem kaptam gyógyszert. Akinek szükséges az oltás, az oltson, de nem kellene felelőtlennek nevezni azt, aki nem olt.
2009. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/160 anonim ***** válasza:
75%
Nem neeeem
2009. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/160 anonim ***** válasza:
83%
Legveszélyeztetebb kategóriába tartozom én(23 hetes kismama) és a kislányom (két éves lesz). Nem oltunk. Mindhármunkat féltem. Férjem oltotta magát, nem akarta, de miután egyetlen fertőző lenne, beadta a derekát. Őt is féltem, miután ma (hát nem vártuk, de ilyen is van) este bejelentették, hogy a másfél hónapja oltott 29 éves fiatalember az intenzíven fekszik, két gyermekét is klinikán ápolják...hír. Feltehetőleg h1n1-gyel fertőződtek. Szóval nincs biztos, csak tesztelés van, de az nagyon megy. Félünk, de fokozott óvatossággal átvészeljük ezt a cirkuszt. Borzasztó. A homeopátia bíztatóbb számomra.
2009. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/160 anonim ***** válasza:
100%
Én nem oltatok, de szegény anyukákat nagyon sajnálom, nehéz lehet a döntés. Biztosan nem lesz baj!!! Én nem hiszek ebben az egészban. :S
2009. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/160 anonim ***** válasza:
83%

Na és hányan haltak meg sima influenzába?

Többen, mint ebbe.

Akinek meg gyenge az immunrendszere ne csodálkozzon, hogy meghal.

2009. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/160 anonim válasza:
68%

T. 21:31-es.

Hol hallottad, láttad ezt? én minden este nézem a híreket és ez még nem hangzott el!

Ha tényleg igaz miért nem beszélnek erről? ilyen esetben tényleg megfontolható az oltás beadása, ha nincs hatása akkor minek?

1 még nem oltott anyuka.

2009. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!