Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1. Még most sem oltattok?

H1N1. Még most sem oltattok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/160 anonim ***** válasza:
83%
nem hiszem el. és az "higgyétek" lesz
2009. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/160 anonim ***** válasza:
66%

gondolátok már végig ha nem csináltattak volna ekkora pánikot nem is tudnánk a h1n1 ről ki a francnak kellene az oltásuk ?? jó van h1n1 de nehogy már azt higgyétek hogy csak az van ott-kimutatták a h1n1 jelenlétét ezt hangoztatják és akkor mi van ?? sokan nem tudják de már rég átestek a fertözésen ugy hogy az semmi tünetet nem is produkált -angliában az emberek 1/3 da nálunk ezt sem vizsgálják söt ha átestél akkor is oltasd be magad ..

most olvastam az egyik oldalon anyuka beoltatta magát a két gyerekét is -nagymamát megzsarolta ha nem adja be az oltást akkor nem láthatja az unokáit !!!-de ez semmi meg a nagyobbik gyerek aki szintén mindkettő oltást megkapta 3 hét mulva beteg lett szokváányos influenza tünetekkel -és most jön a csattanó!! elvitte mikrobiologiai vizsgálatra ,ami nem olcsó ! a gyerekét és kézeljétek mind a h1n1 mind az szezonális influenza virusai megtalálhatóak voltak a gyereknél !!! 2 hét és véd az oltás ??? hol van ez ellenörizve ??? amugy meg csináltak egy tesztet placebóval is amerikában, és meglepő eredményei voltak ....

és eszemben sincs oltani

2009. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/160 anonim ***** válasza:
59%

barátnőm most oltatott, 2 hete megállás nélkül beteg. nem mondom persze hogy köze van hozzá, de ezt tapasztaltam.

az oltást egy offshore cég gyártja, ergo elteszi a pénzt és semmilyen felelőssége nincsen. nem mondom, hogy az oltás rossz, pusztán ez is egy tény.

ha valóvan olyannyira veszélyes lenne, mint állítják, az oltás régen kötelező lenne. hiszen számtalan betegség ellen kötelezően oltanak(hepatitis, diftéria, pertussis, tetanus és még sorolhatnám, sok van), amit ha nem adatsz be a gyerekednek, akkor eljárást indítanak ellened. itt miért nem ez van?

2009. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/160 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez az, én főleg ezért nem merem magamnak beadatni. Egyszer sem kaptam még sima influenza ellen sem védőoltást és ezért nem tudom hogy reagálna rá a szervezetem. 5 hónapos kismama vagyok, ezért nem merem most elkezdeni tesztelni magamon....mi van ha én is megbetegszek, olyat műr hallottam, hogy a sima inflenza elleni oltóanyag után betegedtek meg. Én sem tudok dönteni.
2009. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/160 anonim válasza:
59%
A higanytartalmú oltóanyag miatt a gyerek enyhén szólva fogyatékos lesz. Grat kismamák,akik beadattátok:)
2009. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/160 anonim válasza:
62%
Ja és a válaszra a kérdés: NEM, még most sem (nem születtem birkának). Ez is egy manipuláció, hogy sok eddig otásellenes ember véleményét megfordították. Valakiknek érdeke, hogy pusztuljon a nép. Kajáljátok csak amit a tvben hallotok, a ti bajotok. A lényeg az, hogy HIDD EL hogy egyészséges maradsz, és ezt a hitet akarják levenni.
2009. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/160 anonim válasza:
66%
* elvenni
2009. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/160 anonim ***** válasza:
34%
NEM !!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/160 anonim ***** válasza:
32%
Először én sem akartam beoltatni magam, de meggondoltam. Ez a vírus igenis más, mint a többi egyéb influenzavírus, mégpedig azért, mert eddig nálunk még nem volt ilyen járvány. Vagyis főleg a fiatalok vérében nincs még megfelelő ellenanyag vele szemben, mert még nem talaálkoztunk ezzel a vírussal. A szezonális influenzavírusokkal már többé-kevésbé találkozott a szervezetünk, vagyis valamennyi ellenanyag van a vérünkben, de erre a vírusra nem egyértelmű, hogyan reagál az immunrendszerünk. Vagyis gyakoribb és súlyosabb a szövődmény.Ezt több helyen, többször is elmondták a szakemberek. Ezért oltattam be magam, amúgy nem szoktam semmi ellen beoltatni én sem. Állítólag az idősebbek (59 előtt születettek) valamennyire védettek lehetnek, mivel akkor valamikor volt egy hasonló járvány a mostanihoz.
2009. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/160 A kérdező kommentje:

1. Nem kampányolok én sehol, csupán a vélemények érdekelnek!

2. Az oltás nem gyengített vírust, hanem elölt vírus

törzset tartalmaz! AZ PEDIG NEM FERTŐZHET TOVÁBB!!!

3. Miért nem betegedett meg eddig egyetlen beoltott sem!?

4. Kismamák, Ti tényleg nem könnyű helyzetben vagytok!

Nektek hasznos lenne az oltás, a babának viszont....:(

2009. dec. 2. 21:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!