Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy HIV fertőzött...

Lehetséges hogy HIV fertőzött lettem?

Figyelt kérdés

Nos vannak bizonyos tünetek,amik majdnem egyezik a HIV tüneteivel.

Tünetek:Hőemelkedés,Viszketés,Halvány rózsaszínes foltok a testen,Gyengeség,Ér fájdalom,Nagyobbodott nyirokcsomók amik kezdenek lassan elmúlni.

Tudom miért nem megyek urulógushoz de azt csak hétfőn tehetem meg.Az alábbi tünetek közül csupán a Hasmenés,Hányás és az Étvágytalanság hiányzik.Egyébként még valami,az orrban vöröses foltok vannak,és viszket a szám is.



2017. aug. 12. 11:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha aktív fél voltál, akkor kb annyi esélyed van, mint ha nővel lettél volna, ha passzív, akkor olyan 1%, de az is csak akkor, ha volt penetráció közben orgazmusa a másik félnek. Ha nem, akkor olyan ezerből 5 illetve ezerből 15 esélyed van rá (attól függően, mennyire volt "kemény" a szex: keletkezhettek-e mikrohorzsolosok). Átlagosan amúgy 70+ közösülésnek kell eltelnie, hogy valaki HIV + legyen, de azért ne kockáztass.


21 nap múlva menj el szűrésre, nyugodtan kérheted az STD tesztet, semmi cink nincsen benne. Mindenkinek járnia kellene, nem csak a homoszexuálisoknak.


Amúgy igen, használjatok legközelebb óvszert, ez most jó tanulság volt :)

2017. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolonak is ment a zold kez.Kemeny szex nem volt,csak oralisan elegitettuk ki egymast,hat igen ez szamomrq nagyon nagy tanulsag volt.
2017. aug. 14. 08:42
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Miután elkapod rá két hétre magas lázad lesz. Ha ez kimaradt nem vagy HIV.
2017. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Nem mindig lesz lázad 2 hét után, csak általában. Illetve 2 hét utáni láz nem feltétlen HIV. Csak a szűrés tudja kimutatni.


Kérdező, amúgy orális szextől nagyon valószínűtlen, hogy elkaptad. Úgy tudom, a tudósok sem biztosak benne, hogy orális szexnel el lehet e kapni (úgy tudom, még

senkit sem regisztráltak emiatt HIV + nak) :)

2017. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


De lesz lázad. Lehet nem 2 hét után, hanem 3. hétben de lesz. A vírus miatt. Ez az első tünet ami miatt ellehet gondolkozni, hogy lehet van valami baj és szűrésre menni. Ha ez kimaradt nincs miért aggódni.


Sőt ez szokottnál is magasabb lázzal is járhat.

2017. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a kiütéses/lázas állapot nem feltétel, az esetek felében nincs is olyan.
2017. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!