Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Rettegek a teherbees...

Segítség! Rettegek a teherbeeséstől! Mit tehetnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagyok, és szűz. Sosem voltam senkivel, még csak nem is láttam élőben meztelen férfit. Egy ideje valami nincs rendben velem. Egyszer a fürdőkádban végeztem önkielégítést és azóta betegesen a terhesség jár a fejemben. Hogy ott biztosan volt valami. Elkezdtem olvasgatni a terhességről, meg a tünetekről, aztán szépen lassan észleltem is magamon az alhasi szurkáló érzést, a mellfájdalmat, hányingert. A menstruációm is késett 3 napot, végül megjött, de mennyiségre kevesebb volt a megszokottnál. Most vagyok két héttel utána megint fáj az alhasam, mint mikor menstruálok, olvastam hogy ez peteérés is lehet. De nekem eddig nem fájt, nem volt ilyen. Nagyon nagyon félek. Terhességi tesztet sem merek venni mert rettegek a pozitív eredménytől. Ha kiderülne hogy terhes vagyok, a szüleim tuti kitagadnának. Nem tudom mit tehetnék ellene, ez a "betegség" már a mindennapjaimba belevésődött és pánikroham szerű sírógörcsök kerülgetnek ahányszor csak magzatra, terhességre, vagy abortuszra gondolok. Nem akarnám tönkretenni a jövőmet.Köszönöm annak, aki végigolvasta és esetleg kisegít egy ötlettel, hogy mit tehetnék ez ellen. Kérlek ne bántsatok, nagyon kétségbe vagyok esve.

2019. aug. 15. 19:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, de én szexelek is, és épp késik. Szedtem fogamzásgátlót, ami célt megfelelően teljesítette, de nagyon káros volt a szervezetemnek, kínzó tüneteket okozott. Azóta maradt a gumi, és a rettegés minden egyes késésnél, meg ugye rendszertelen a ciklusom...


Lehet, hogy nálad a szüleid reakciója okozza. De valljuk be, eleve k**va gusztustalan, hogy valami növekszik benned, és miatta van állandóan hányingered, az utolsó pár hónapban meg óriási hasad. Az ismerőseim szívesen fotózzák a hatalmas hasukat, de én tuti bőgve néznék a tükörbe, ha nekem is lenne.


"De nekem eddig nem fájt, nem volt ilyen."

Persze, mert olvasás után olyan tüneteket is észrevettél magadon, amelyeknek eddig nem tulajdonítottál lehetőséget.

2019. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor terhességi tesztet felesleges is venni? 100%-ig kizárható a terhesség? Már bejelentkeztem pszichológushoz
2019. aug. 18. 10:26
 13/24 anonim ***** válasza:
Kizárható, de 800 Ft-ot megér a nyugalmad.
2019. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Remélem negatív lesz
2019. aug. 18. 19:32
 15/24 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még megerősítések?
2019. aug. 19. 10:34
 16/24 A kérdező kommentje:
*!
2019. aug. 19. 10:34
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Magyarán a szüleid addig mondogatták ezt neked amíg bekattantál. Mi lenne ha elmeselnéd nekik hogy mit értek el. Hátha átertekelik a dolgokat. Egyebként meg nimcs mitől félned. Ha szűzen terhes leszel biztos jöbő vár rád vallást alapíthatsz. De ez eddig csak szűz márianak sikerült és gyanítom ott is József lehetett egy akkora bamaba, hogy róla kellett volna külön könyvet írni, hogy ezt a sztorit bekajálta. Ha meg lesz narátod majd szedsz tablettát. És nem leszel terhes

Ha csodafojtan mégis akkor nem a világ vége sem az abortusz sem a kisbaba. A saját fondolataidtól vagy rosszul. Talan el kéne terelni őket.

2019. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
Biológia órán hol voltál? Vagx pszichesen produkalod ezt az egész cirkuszt vagy van valami nőgyógyászati bajod. Tán a pszichológus helyett a nőgyógyaszjoz kéne elmenned akik kikezel a lroblémadból.
2019. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, nem vagy terhes. De ha nyugidtabb vagy akkor ahogy az egyik valaszolo irta, 800 Ft egy terhessegi tesztert megeri. De lehetetlen, hogy terhes legyel.

DE! Az a helyzet, hogy 18 evesen en is produkaltam hasonlo parakat es par evre ra mindenfele psziches nyavajaval diagnosztizaltak. Szoval szerintem ez siman a jele annak, hogy pszichesen nem vagy jol. Mindenkepp jarj a vegere pszichologussal. (Ne pszichiaterrel, mert az csak teletom gyogyszerrel.)

2019. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

Hu basszus te magadat hergeled ebbe. Mi az istentől lennél terhes?...

Aki meg azt írja hogy undorító ha egy élet növekszik valakiben, hát szerintem meg ilyeneket összehordani undorító.

Az ilyen agyament csajok ölik meg a babájukat. 😠😠

2019. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!