Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Rettegek a teherbees...

Segítség! Rettegek a teherbeeséstől! Mit tehetnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagyok, és szűz. Sosem voltam senkivel, még csak nem is láttam élőben meztelen férfit. Egy ideje valami nincs rendben velem. Egyszer a fürdőkádban végeztem önkielégítést és azóta betegesen a terhesség jár a fejemben. Hogy ott biztosan volt valami. Elkezdtem olvasgatni a terhességről, meg a tünetekről, aztán szépen lassan észleltem is magamon az alhasi szurkáló érzést, a mellfájdalmat, hányingert. A menstruációm is késett 3 napot, végül megjött, de mennyiségre kevesebb volt a megszokottnál. Most vagyok két héttel utána megint fáj az alhasam, mint mikor menstruálok, olvastam hogy ez peteérés is lehet. De nekem eddig nem fájt, nem volt ilyen. Nagyon nagyon félek. Terhességi tesztet sem merek venni mert rettegek a pozitív eredménytől. Ha kiderülne hogy terhes vagyok, a szüleim tuti kitagadnának. Nem tudom mit tehetnék ellene, ez a "betegség" már a mindennapjaimba belevésődött és pánikroham szerű sírógörcsök kerülgetnek ahányszor csak magzatra, terhességre, vagy abortuszra gondolok. Nem akarnám tönkretenni a jövőmet.Köszönöm annak, aki végigolvasta és esetleg kisegít egy ötlettel, hogy mit tehetnék ez ellen. Kérlek ne bántsatok, nagyon kétségbe vagyok esve.

2019. aug. 15. 19:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20 Én undorítónak tartom, és? :D


Nyugi, soha nem öltem meg senkit, és nem is fog sor kerülni rá. :) Tudod, a kulturált emberek számos védekezési módszert ismernek, amelyeket kombinálni is tudnak. Például óvszer + fogamzásgátló, pesszárium + spermicid kenőcs.


Szóval, hogy a kis lelked megnyugodjon: soha, de soha nem ölök meg senkit, mert el sem jutok odáig, hogy megfoganjon bennem valaki. ^^"

2019. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Még mindig?
2019. okt. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igen sajnos. Pszichológus után is. Éjszaka sem tudok aludni rendesen. Folyamatosan ez jár a fejemben. Többször is volt rá példa hogy felkeltem leelenőrizni, hogy nem e nől a hasam
2019. okt. 16. 07:28
 24/24 A kérdező kommentje:

Inkább ilyen hullámvölgyekben jön elő. Legtöbbször tisztában vagyok vele hogy nem lehet. Csak előjön sokszor a "Mi van ha mégis?" Aztán onnan csak parázok feleslegesen. Ez lehet pánik vagy hipohondria. Nem tudom.

Mindenesetre csak megszerettem volna köszönni mindenkinek aki valamilyen módon segített egyértelműsíteni a helyzetet. Komolyan nem tudom mi lett velem, soha nem voltam ekkora hipohonder

2019. okt. 16. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!