Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichózist diagnosztizáltak...

Pszichózist diagnosztizáltak nálam. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Gyógyszer a megoldás azt mondják más tipusu megoldás nincs erre. Mivel mást gyógyszer nélküli megoldást nem találtam még ezért kénytelen leszek bevenni. Anélküli gyógyulásról nem hallottam még.
2019. aug. 18. 22:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
A titkos szolgálat tipikus módszere. Így hitetlenítik el az áldozatot. Aztán az áldozat likvidálása a következő cél hogy semmit se tegyen az ellen ami történik. Léteznek már hangfegyverek amik képeket és hangokat küldenek az áldozat fejébe. Iskolákban is bemutatták már. Rádió üzenetet küldenek. A cél az áldozat börtönbejutattása vagy öngyilkosságra kényszerítése. Megvannak erre is a módszerek. Hírességeken is végeznek ilyesmit. Lady Gaga, Eminem, Britney Spears. A célszemélyek többsége possztraumatikus stressz szindrómában vagy Multiplex személyiségzavarban szenvednek. Mivel az egésznek az a célja hogy a célszemélyekben traumát okozzanak. Sokszor ez tudathasadáshoz vezethet mivel az elme nem képes már elviselni a rengeteg traumatikus élményt amit okoznak neki. Az iskolai zaklatás is ebben játszik szerepet. Munkahelyen is folytatják a zaklatást amíg az áldozat fel nem adja. Olyan embereket választanak ki akiket a szüleik bántalmaztak,vagy eldobtak.
2019. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez még nekem is sok amit irtál.Mi van?
2019. aug. 19. 12:57
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Michael Jacksont is így ölték meg. Aztán elterjesztették hogy pedofil így akarják lerombolni a hírnevét.
2019. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A hirnevét a halála után mármint? :D
2019. aug. 19. 13:19
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Na itt egy igazi téveszméses-doxazmás skizofrén, aki azt hiszi üzeneteket ültetnek emberek fejébe. :D
2019. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A rohadt életbe is... már elnézést de az amit ez a tag leírt nagyon durva :D Én pszichózison mentem át és gyógyszereket szedek már egy ideje. Viszonylag jól vagyok.... viszonylag alatt azt értem, hogy önmagamhoz képest.

Átéltem iskolai zaklatást ami a munkahelyemen is, sőt a mai napig is folytatódik de leszarom szimplán. Nem tehetek mást. Szedem a gyógyszereket anti depiket és ez így van jól.


Én tettem magam ilyenné... magamnak köszönhetem ugyanis marha sokat füveztem anno és ittam is. volt mikor mindkettőt egyszerre... végül kb 10 éve a zárt osztályon kötöttem ki azt kiabálva hogy nemzetbiztonság :D stb

Könyvet tudnék írni kb arról, hogy miken mentem keresztül akkor, miket hallottam stb:. De ezek téveszmék. Nem létező hangokat hallottam. és ennyi. valószínűleg veled is ez van sajnos, ide gyógyszer kell mindenképp!


Jobbulást és kitartást!

2019. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok... igen én is azt hittem hogy likvidálni akarnak az egyetemi professzorom, a szomszédom aki amugy bíró és fura mód vele is összefutottam a zárt osztályon :D meg még sokan mások... az ő hangjukat hallottam rengetegszer de ez mind csak az elmém hozta létre. Sok dologra rájöttem ekkor alternatív természetes gyógymódokat akartam alkalmazni úgymond de te ne tedd! Főleg magnézium pfff.... nem vagy egy géniusz annyi szent sajnos ha csak idáig jutottál el :D Én nem legális eszközöket akartam gyógymódnak használni... fura mód néhol ezek már legálissá váltak azóta...


Külföldi egyetemista hallgatóknak tartottam előadásokat angol nyelven "olyan állapotban" meséltem a kalandjaimat nekik a kórházban meg hogy a marihuana gyógyítja a rákot csak nem el szívni kéne hanem egy speciális teát készíteni belőle -.-


persze én vagyok a hülye nyilván és véletlen az is hogy azóta CBD olajokat árulnak már külföldön teljesen LEGÁLISAN... mindegy hagyjuk

2019. aug. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem vagy egy géniusz annyi szent sajnos ha csak idáig jutottál el - a stressz enyhitésére bumburnyák.
2019. aug. 26. 19:45
 19/19 anonim válasza:
6%
Gondolod, ha bekapsz egy pirulát, majd meggyógyulsz? Közben meg ugyanolyan depressziós hangulatú vagy. Belül tegyél rendet, ne egy orvosságtól várj csodát ! Vannak ismerőseim, akik pszichés problémákkal küzdenek. Szedik rá a gyógyszert, és sorra mennek tönkre. Ami közös bennük, hogy még rosszabb a hangulatuk, depressziósak és öngyilkossági hajlamaik vannak. Az egyikük a 6.emeleti erkélyre kiment, lenézett a mélybe és le akart ugrani. A másik tiszta idegroncs, sajnos kerülni kell a személyét. Ha meg akarsz gyógyulni, akkor kapard össze az önbecsülésedet, állj a sarkadra és ne legyél pesszimista gondolkodású. Meg tudod csinálni egyedül is, csak akarni kell ! ! ! !
2019. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!