Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már öngyilkossági kísérle...

Volt már öngyilkossági kísérletetek? Megbántátok a dolgot, vagy újra fogtok próbálkozni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 16:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
66%

Volt. Nem bántam meg, a mai napig életem legjobb döntésének tartom, bármilyen fura. Soha semmi szégyen sem volt bennem miatta. Az életem folytathatatlanná vált, egyszerűen annak, aki voltam, lejárt az ideje, és ezt megéreztem, szóval hoztam egy döntést. Túléltem, nagyon erős lettem a tapasztalattól, és ennek köszönhetem 3 remek évemet, és azt, hogy ma élek, mivel ha ez nem tesz elég erőssé, a visszaesésem után biztosan megöltem volna magam, és valószínűleg már sikeresen.

Hogy újra megpróbálnám e, nem. Próbálni nem. Maximum megtenni.

2019. aug. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
26%

Jézussal a vilag es minden letezo dolog teremtojevel.barmikor lehet új lappal tiszta lappal kezdeni ha barmennyire is rosszá alakult az elet.

A masik jo tanacs ne hallj meg Jezus nelkűl, vagyis anelkul hogy õt ismerd igazan, és hogy õ ismer téged.

Hidd el hogy õ szeret teged, es mindent megujithat ,a halott csontokat is .

2019. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!