Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már öngyilkossági kísérle...

Volt már öngyilkossági kísérletetek? Megbántátok a dolgot, vagy újra fogtok próbálkozni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 16:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

Nézd meg ezt a videót erről. Hasznos és elgondolkodtató hogy milyen világban is élünk.

[link]

2019. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz meghalni 30 évesen?

Én 31 vagyok, szar egyedül lenni, az életem sem alakult túl jól, próbáltam is már korábban öngyilkos lenni, de látva mit okozna a környezetemben nem tudom megtenni.

2019. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én 28 éves férfi vagyok.
2019. aug. 21. 17:46
 14/22 zsofimágus ***** válasza:
100%

Kétszer próbáltam, de nem lesz újabb. Inkább egy jobb jövőt tervezek.

18L

2019. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%

Még nem volt, de nem félnék megtenni, főleg hogy a betegségem miatt gyakorlatilag mindig kéznél is van a (szerintem) legegyszerűbb eszköz hozzá. Sokszor gondolokzok rajta de mindig van valami amit meg akarok tapasztalni (télen megyek Hollandiába pl) és egyelőre úgy érzem hogy igen, borzasztóan vagyok és utálok élni de ezekre az apróságokra kíváncsi vagyok mert mindigis egy kíváncsi, tudáséhes lány voltam. Ha egyszer úgy érzem nincs amibe kapaszkodjak majd megteszem.

Az, hogy ki mit fog reagálni akkor már nem fog számítani. A szüleim az elsődleges okom, utálnak és meg is mondják, pokollá teszik a napjaimat, tönkretették a személyiségemet, az önbizalmamat és mindent. Remélem tudni fogják hogy ezt ők okozták.

19/L

2019. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

Volt, nem is egy. Az utolsó nagyon komoly volt, kész csoda, hogy még élek. Az más kérdés, hogy minek?? Mert azóta nemhogy jobb, hanem egyre nehezebb helyzetbe kerültem.

Nem hiszem, hogy valaha is újra megpróbálnám, egyrészt, mert kész rémálom visszaemlékezni rá, másrészt most már úgy látom, valami miatt arra a sorsa ítéltetett, hogy élnem és szenvednem kell.

2019. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
miert akartatok ongyilkosok lenni, egezsegi allapot vagy mi miatt szenvedtek?
2019. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17 : 50 éves elmúltam, elvesztettem az állásom, a lakásom, súlyosan depressziós és függő voltam.

Családom nincs (senki, se lemenő, se felmenő), már barátok sincsenek. Rengeteg állásra jelentkeztem, de sehová nem kellek 50 évesen. Tök egyedül voltam, senki nem tudott segíteni, feladtam.

2019. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18-nak


Itt egy hasonló, talán segít .. :

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2019. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Köszi!
2019. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!