Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl sok stressz miatt állandó...

Túl sok stressz miatt állandó feszülést érzek a hátamban és a lapockáim körül, valamint a nyakamnál. Ti mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Mikor elmentem orvoshoz, miután megbeszéltük hogy valószínűleg stressztől lehet, javasolta, hogy nem csak hogy kevesebbet stresszeljek, de járjak el úszni is, hogy átmozgassam az izmaimat. Azóta tényleg próbálok nem stresszelni, és úszok is, de csak időlegesen javít. Van ötletetek, hogy mit csinálhatok rosszul?

2019. szept. 7. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha voltál orvosnál, akkor elvileg azt is elmondta, hogy fizikailag a dolog kiváltó oka a gyomor és a gyomorsav.


Savcsökkentő, kevesebb cigi, pia, kávé, bal oldaladon aludni, gyakran enni keveset napi 1 zabálás helyett.

2019. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem masszázsra kellene járnod inkább!


De legjobb lenne megszüntetni a sok stresszt....

2019. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a táplálkozást megpróbálom, mert sajnos eléggé összevissza eszek. Masszázson egyszer voltam, és akkor utána 30 percig csodásan éreztem magam, sajni visszajött.Próbálok nem stresszelni, és szerintem 80 százalékban sikerül is. De tényleg minden segítséget köszönök <3
2019. szept. 7. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Stresszoldásra az autogén tréning a legjobb.
2019. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!