Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió jele az is ha...

A depresszió jele az is ha ingerültebb vagyok, másokkal lekezelöen bánok, félek, heves szivdobogás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

halálfélelem, nehézlégzés stb?

depresszió mind, igen.

2010. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen depresszió? Ez hol depresszió? Menny el egy elmegyógyintézetbe. Ott megtudod mia depi. Divatból ne diganosztizáld magad!!!!


Ez max enyhe szorongás. Erre meg orvostól csak ritkán kaphatsz antidepit. És akkor is csak a leggyengébbet. Pl:. Zoloft de mostanság a Paxilt részesítik előnybena szorongásra. Milyen Anxyolitikum készítményt szedtél eddig?

2010. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoc. Fóbiám van és amugyis szorongok épp eleget. Frontin,prozac,de hamar kidobtam őket
2010. júl. 14. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:

A depressziós nem értékeli le a többi embert maga körül. Ez más kórképre jellemző a pszichiátriában.

A félelem, heves szívdobogás a szorongás tünete, nem a depresszióé.


A gyógyszert kidobtad, úgy sejtem pszichoterápiára sem jársz, akkor mit teszel a gyógyulásod érdekében?

2010. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!