Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább a nyomást....

Nem bírom tovább a nyomást. Mit tegyek? Már tényleg csak a halál az egyetlen kiút?

Figyelt kérdés
A családom utál, amiért magántanuló lettem tavaly. Nem tudok enni, nem tudok aludni, minden nap legalább 3x van sírógörcsöm. Nagyjából 1 hónapja hashajtózom is magam, mert ha tükörbe nézek, egy kövér valakit látok. Az úgynevezett szerelmem is lesz@r, minden más fontos neki, csak én nem. Nincs egy rokonom sem, akihez elmenekülhetnék pár napra feltöltődni. Nincsenek barátaim sem...Nem bírom már tovább. Tavaly októberben volt egy öngyilkossági kísérletem. Most szereztem egy igen erős altatót, és gondolkodom, beszedjem-e, hisz semmit sem ér az életem, senkinek sem vagyok fontos. Mitévő legyek?
2010. júl. 18. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Altató túladagolástól hányni fogsz, az pont kiegészíti a hashajtó hatását.


Nem ilyen könnyű meghalni!

2010. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Térj meg!
2010. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

Igazán sajnálom azokat az embereket, akik ráérnek sajnáltatni magukat, mert aki rendesen dolgozik, mint egy hülye, annak meghalni sincs ideje.Ideje lenned észhez térned 16 éveském, hogy mennyire egy unatkozó tini vagy.

Te még nem voltál olyan helyzetben, hogy munkanélküli lettél, a csekkjeid 80 ezer forint, a segélyed, meg 56 ezer.Hogy oldanád meg? Szard már le ezeket a hülye problémákat és csinálj valami értelmeset.

2010. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Te nem véletlenül vagy itt. A létnek szüksége van rád. Nélküled a létből hiányozna valami, amit senki más nem képes pótolni. Ez ad neked méltóságot: az egész lét hiányolna, ha nem lennél itt. A csillagok, a Nap, a Hold, a fák, a madarak, a Föld - a világon minden érezné, hogy valahol egy pici vákuum van, és ezt az űrt rajtad kívül senki más nem töltheti be. Az, hogy a léthez tartozol, és hogy a lét szeret téged, hihetetlen örömöt, megelégedettséget ad. Amint megtisztulsz, látod, hogy minden irányból csak hatalmas szeretet árad feléd. (Osho
2010. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17:37-es a tolerancia,tisztelet és empátia magasfoka.
2010. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia, 16 éves vagyok, az egész életem olyan, mint egy rémálom.

Nem szeretek csak egy "átlagos lány lenni"..Ezért csináltattam nyelv pc-et, mindig más színűre festem a hajam..de csak ennyi...ez nem nagy változás.. Viszont a családom nem tudom miért, de úgyérzem utál..Nagynéném és nagymamám folyamatosan keresztbe tesznek nekem, mintha nem lenne jobb dolguk, bezzeg nekem kedveskednek,de a hátam mögött nagyon rosszakat mondanak rólam.. Apámmal teljesen megromlott a kapcsolatom.. nem is beszélgetünk, csak veszekedik velem.. az egész családban a nevelőanyám az eggyetlen, akiért élek..(még)..

Tudom mit érzel, legszivesebben elhagynád ezt a világot. Ezzel én is így vagyok. Szeretném látni, ahogy rámtalálnak holtan a szobámban, és látni, hogy szenvednek, hogy már túl késő megváltozni. Csak szemétkednek velem, és nem gondolják, hogy olyasmi megfordulna a fejemben, hogy öngyilkos legyek.. Pedig rengetegszer gondolok rá. Csak várok még..hátha jobb lesz valami..és akkor igen,apámmal elkezdek dumálgatni,boldog vagyok, végre szeretek a családommal lenni, de akkor.. megint minden tönkremegy.. és egyre mélyebbre süllyedek, ezellen nincs mit tenni. Most pedig nem tudom mit tegyek.. szeretnék meghalni, de félek a fájdalomtól.. Meg abban reménykedem, hogy betöltöm a 18-at és új életet kezdek valahol messze..

Én is egyszer csináltam öngyilkossági kísérletet..gyógyszerekkel, de nem sikerült:(..

Most viszont várok még, és reménykedem.

Tudod, "a remény hal meg utoljára"..

2010. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!