Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul leszek, ha az iskolámr...

Rosszul leszek, ha az iskolámra kell gondolnom, vagy valamiért eszembe jut. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Most a téli szünet alatt olyan jól érzem amgam, úgy érzem, hogy most élek igazán. Most tudom észrevenni a külvilágot rendesen, sokkal egészségesebb is vagyok. De amikor valahogyan eszembe jut, hogy már csak 4 nap és iskola, annyira rosszul leszek, a torkom is fájni kezd, depis leszek. Teljesen elmegy a kedvem az élettől is.


Ha iskolában vagyok nagyon sokat betegeskedek, de amikor meg nem vagyok iskola közelében, akkor meg jól vagyok. 1 évig voltam magántanuló tavaly, azelőtt8. ig általánosba jártam nappalin. 9. ben magántanuló lettem, most pedig 10. ben újra nappalis, mert eltörölték a magántanulást. Az az egy év alatt a háziorvosom szerint is, mintha feléledtem volna. Olyan vidámnak még ne látta az arcomat. Tönkretesz az iskola.


Most, hogy eltörölték a magántanulást az életem is tönkrement. Az egészségem rovására megy az iskola, de ha kiiratkozom, akkor meg nem telnek az évek. És "Bukott diák" leszek. 8. osztályig sosem kaptam 4-est, se 3-mast, mindig 5-öst. 23 dicséretem van, ebből 16 igazgatótól. De most a gimiben nagyon leromlott, valamiből 3-mas vagyok félévkor, a többiből 4-es.


2019. dec. 28. 11:17
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

18-as. Én nem tudom mihez viszonyítani magamat és a szüleimet. Sosem volt szó senkinek az anyagi helyzetéről. Nem is vagyok kíváncsi rá, nem tudtam, hogy valaki azért küzd, hogy legalább enni tudjon venni.


Ez számomra idegen.

2019. dec. 28. 18:05
 22/55 A kérdező kommentje:
Turisztikai szakon végzett a nővérem. Erről beszélek. Elég csak elvégezni az alapokat.
2019. dec. 28. 18:06
 23/55 A kérdező kommentje:
19. 17 éves vagyok. Ja és még az is betesz, hogy sok az út két dolog között. Vidéken lakom, (Vácc "fölött") budára járok gimibe és pestre járok edzzésre. Elég sok idő elmegy utazással.
2019. dec. 28. 18:08
 24/55 anonim ***** válasza:

ahoz, hogy cégtulajdonos legyél, ahoz meg kell oylan egyetemi végzettség, amilyen a céged


Nagyon hülye vagy a való élethez.

2019. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

Ez van. Ennél sokkal bonyolultabb, nem fogom most csak ezért kikeresni az összes csinyját-bínyját.


De amúgy nektek nem tök mindegy, hogy milyen munkám lesz és, hogy hova fognak felvenni? De ha ennyire foglalkoztat titeket, akkor jó.: Most abbahagyom 16 évesen a tanulást, 18 éves koromig anya és apa eltart, aztán... azután is eltart, majd mindennek a felét öröklöm oszt életem végéig elvagyok. Aztán kb 20 generációnyi vagyont hagyok a gyerekemre. Ez így megfelel? mert nekem nem.


Én szeretnék tanulni, de estiben nem jó, nem tudok fejlődni, nappaliban pedig az iskola miatt nem tudok.

2019. dec. 28. 18:15
 26/55 A kérdező kommentje:

18-as. Nem gondolod, hogy én dolgoztam meg azért, amit eddig elértem? És miből gondolod, hogy minden elém van tolva? Egyedül járok suliba, egyedül intézek mindent, mások meg cikiznek is, mert én nem az a golddigger fajta vagyok, akik 30 lambo-val jönnek suliba, kisebb felvonulást szervezve. vagy sofőrrel.


Csak egyszerűen megőrjít az iskola. Be kell járnom, telik az üres idő, csökken az életem. Esti sulit is kipróbáltam egy hétig, mindkét napon ott voltam, de az meg azért nem jó, mert oda rossz alakok járnak és szinte felnőttek. És valahogy teljesen más a tananyag, ott nagyon le van butítva... Magántanulás lenne a legjobb.


Sni-s papírt nem szerezhetek, mert nem vagoyk sni-s. Csak úgy nem adnak akárkinek...


Feketén megvenni meg nem fogom az hétszentség.

2019. dec. 28. 18:21
 27/55 anonim ***** válasza:
Az a te nagy bajod hogy egy elkényeztetett kis p@cs vagy. Halvány fogalmad nincs a való éltről és nem csodálom ha pocsékul érzed magad. Tudod az embernek az ad örömet az életben ha küzd és aztan eléri amiért küzdött. Hogy értsd te is egyetlen olimpikon sem örülne ha csak a kezébe nyomnák az érmet miközben ő aludt a kanapén. Azért örülnek mert küzdöttek és győztek, akkor is ha sokszor pocsék volt felkelni hajnalban és lemenni az uszodába. Félre ne értsd nem irigyellek. Sőt sajnállak hogy 17 évesen egy rózsaszím buborekba zárva élsz és gyakorlatilag életkeptelen vagy mert már az iskolába is képtelen vagy bejárni. A szüleid is baromi nyomorékok ha így elszaparáltak a világtól és nem tanítanak meg a való életre.18 leszel jövőre és majd 28 évesen kell dolgoznod. Addig eltartanak? :) Ennyire bem voltunk gazdagok de engem is eltartott volna az anyám amíg suliba járok. De én nem akartam. Mert ciki, mert felnőttem és igenyem volt arra hogy magamat tartsam el és képzeld nekem öröm hogy a magam ketesetéből vettem a lakásom és veszem az ennivalóm. Büszke vagyok rá hogy meg tudom tenni. Képes vagyok rá. Te mire vagy büszke? Arra hogy az egyetlen dolgod az lenne higy suliba jarj de arra sem vagy képes és már moat megfutamodsz? Ez nagyon béna és bocsi de értelmes ember lenézi az olyanokat akiknek minden büdös. Elárulom a városban legalabb 100 gimi működik. Lehet valogatni ha az nem tetszik ahova épp jársz. Éa üdvözlet az életben.....a dolgokért tenni kell, mert az élet a küzdésről szól. Ami jó és lehet élvezni is. Mert maga az út az élvezet nem feltétlenül a cél.
2019. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Ja és igen eltarthatnak a szüleid egy életen át. És mi a frászt fogsz csinálni? Ülsz majd a tv előtt meg nyomkodod ezt az oldalt? Klassz lesz. Boldog életnek nézel elébe.
2019. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem érzed jól magad a suliban?
2019. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
27, szerintem a szülei is unják a hülyeséget, ezért hazudtak neki a magántanulói státuszról. Mert amit arról összehordott, marhaság.
2019. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!