Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul leszek, ha az iskolámr...

Rosszul leszek, ha az iskolámra kell gondolnom, vagy valamiért eszembe jut. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Most a téli szünet alatt olyan jól érzem amgam, úgy érzem, hogy most élek igazán. Most tudom észrevenni a külvilágot rendesen, sokkal egészségesebb is vagyok. De amikor valahogyan eszembe jut, hogy már csak 4 nap és iskola, annyira rosszul leszek, a torkom is fájni kezd, depis leszek. Teljesen elmegy a kedvem az élettől is.


Ha iskolában vagyok nagyon sokat betegeskedek, de amikor meg nem vagyok iskola közelében, akkor meg jól vagyok. 1 évig voltam magántanuló tavaly, azelőtt8. ig általánosba jártam nappalin. 9. ben magántanuló lettem, most pedig 10. ben újra nappalis, mert eltörölték a magántanulást. Az az egy év alatt a háziorvosom szerint is, mintha feléledtem volna. Olyan vidámnak még ne látta az arcomat. Tönkretesz az iskola.


Most, hogy eltörölték a magántanulást az életem is tönkrement. Az egészségem rovására megy az iskola, de ha kiiratkozom, akkor meg nem telnek az évek. És "Bukott diák" leszek. 8. osztályig sosem kaptam 4-est, se 3-mast, mindig 5-öst. 23 dicséretem van, ebből 16 igazgatótól. De most a gimiben nagyon leromlott, valamiből 3-mas vagyok félévkor, a többiből 4-es.


2019. dec. 28. 11:17
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Ez nyári munka ember! Hogy dolgoztam volna iskolaidő alatt? Amikor tanultam?
2019. dec. 28. 19:15
 42/55 A kérdező kommentje:

a tengerpart csak egy ötlet volt. Ha úgy alakulnának a dolgok..


Mi a baj a golffal? Ha már van golfpálya miért ne használhatnám ki? Amíg én ott vagyok, addig bezár. és mindenki jól van addig. Senkinek nem esik bántódása.

2019. dec. 28. 19:20
 43/55 A kérdező kommentje:

De ha megkérhetnék mindenkit ne térjünk el ennyire a tárgytól!!!


Már mondtam. Annyira lefáraszt az iskolában töltött idő, hogy már nincs erőm semmihez. Ezt mivel elhet megszűntetni.

2019. dec. 28. 19:22
 44/55 anonim ***** válasza:
Figyu az a baj, hogy egyetlen diak sem keres 200 000-et havonta sem! Jó ha a felét össze tudja szedni. Én közalkalmazottként 15 év munkaviszony után nem kapok havi 200nettót 2 diplomával. Úgyhogy ha már notórikus hazudozó vagy legalabb próbalj kisebbet hazudni hátha akkor lesz aki elhiszi. :D ebben az orszagban pedig nincsenek olyan emberek akiknek 50 meg 100 repülőjük van. Tök röhejes vagy. Beszelgetned meg egy pszichológussal kéne mert súlyos az állapotod. Ha felnőttként is ennyit fogsz hazudni még a börtönben végzed. Vagy a pszichiátrián. Aztán majd ott golfozhatsz magával Jezus krisztussal is :D
2019. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

1600/óra. Diákmunka... És még en keresek keveset.


Miért jön mindenki ezzel a golffal? Egy ütő, ha tényleg nincs rá pénzed, kapsz 800.000 ért. talán. na jó 900. Golfabda 2000 Ft :D :D :D


lakásban is lehet :D Pályabérlet meg évi 150.000 nemondd már, hogy ez sok...



Golfpálya meg annyi, mint földterület. 50.000 négyzetmétere. és csak egyszer kell megvenni. úgyhogy már most olcsóbb, mintha valahova eljárnék.


:D (nincsen vállhuzogatós emoji billentyűzeten)

2019. dec. 28. 19:58
 46/55 A kérdező kommentje:

ja bocs. évi 250.000 Most nézem.... Tényleg. hogy én mennyire rosszul emlékszem dolgokra. hihetetlen.


Amúgy a cigi többe kerül. Csak úgy megjegyzem...


Minden ember lehet gazdag. csak minden olyan dologra, amire nem kéne elszóra a pénzt.


És amúgy miből gondolod, hogy magyar emberekről beszélek? magyarország egy nagy nulla. Semmit nem lehet itt csinálni.


Osztálytársaim közül mind magyarállampolgár, de szüleik németek, osztrákok, svájciak. Én osztrák és magyar állampolgár vagyok. és ha úgy nézzük, hogy 100 repülője nem elhet egy illetőnek, nagyban tévedsz. 1 repülő legyen 10m Ft. egy kis ócska régi gépről beszélünk. 1mrd Ft. Enynit simán elköltenek ezek az emberek a minőségre.


és ahogy mondtam, és nem ilyen vagyok.

2019. dec. 28. 20:03
 47/55 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj pihenni, Andersen.
2019. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Öcsike! 857 ft/óra bruttó érettségi nélkül a diakmunka dobozhajtogatásért. Szorozd be szépen 6-at. Majd azt 20al. Na mi jött ki? :D

Hülyegyerek :D

Ennyi marhaságot eleve nem értem hogy tudsz kitalálni. De ha te is elhiszed hogy igaz akkor orvosra van szükséged nem pszichológusra. :D

2019. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Áh ne gondolkodj vedd meg apádnak a Kínai nagy falat. Úgy lesz az igazi. :D képzeld én a Mona Lisaval leptem meg az enyémet karacsonyra. Jövőre a piramisokat kapjak anyammal közösen. :D Nem drága. 30 milliárdért megkapom akciósan ha előre fizetek. :D
2019. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Szia kèrdező, a 14:48-as vàlaszoló vagyok. Biztos vagyok benne, hogy kamu a kérdés, de vàlaszolok ismét, hàtha van valaki aki tényleg hasonló bajjal küzd.

Írtad hogy SNIs papírod nem lehet, hiszen nem igènyelsz speciàlis foglalkoztatàst, de a problèmàdra megoldás lehet, ha koleszba költözöl (csökken az utazás), vagy otthagyod az edzést(csökkented a teendőidet).

Ha jó eszed van, akkor (korodból ítèlve) tehetsz előrehozott érettségit azokból a tàrgyakból amik jól mennek és kellenek egyetemi felvételihez (ne feledd hogy kell tenned egy emelt érettsègit is ha cèl a tovàbbtanulàs).

A szorongàs megoldàsához még mindig a pszichológust javaslom, de talàn a jobb időbeosztàssal nem lesz rà szükség.

Amennyiben egyik megoldás sem felel meg, kérdezd meg a tanàraidat mit tudsz tenni. Mivel nem vagy tanköteles, otthagyhatod az iskolàt, de amennyibben kell az èrettségi sajnos nem javasolom hogy hagyd ott, mert a gimnàzium adja a legjobb alapot a sikeres vizsgàhoz.

2019. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!