Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul leszek, ha az iskolámr...

Rosszul leszek, ha az iskolámra kell gondolnom, vagy valamiért eszembe jut. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Most a téli szünet alatt olyan jól érzem amgam, úgy érzem, hogy most élek igazán. Most tudom észrevenni a külvilágot rendesen, sokkal egészségesebb is vagyok. De amikor valahogyan eszembe jut, hogy már csak 4 nap és iskola, annyira rosszul leszek, a torkom is fájni kezd, depis leszek. Teljesen elmegy a kedvem az élettől is.


Ha iskolában vagyok nagyon sokat betegeskedek, de amikor meg nem vagyok iskola közelében, akkor meg jól vagyok. 1 évig voltam magántanuló tavaly, azelőtt8. ig általánosba jártam nappalin. 9. ben magántanuló lettem, most pedig 10. ben újra nappalis, mert eltörölték a magántanulást. Az az egy év alatt a háziorvosom szerint is, mintha feléledtem volna. Olyan vidámnak még ne látta az arcomat. Tönkretesz az iskola.


Most, hogy eltörölték a magántanulást az életem is tönkrement. Az egészségem rovására megy az iskola, de ha kiiratkozom, akkor meg nem telnek az évek. És "Bukott diák" leszek. 8. osztályig sosem kaptam 4-est, se 3-mast, mindig 5-öst. 23 dicséretem van, ebből 16 igazgatótól. De most a gimiben nagyon leromlott, valamiből 3-mas vagyok félévkor, a többiből 4-es.


2019. dec. 28. 11:17
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
30.. Marhaság, igen. úgy ahogy mondod. Mint mondtam én intézek mindent. A szüleim nem mondtak erről semmit. Iskolaigazgató volt az első, aki tájékoztatott erről.
2019. dec. 28. 18:40
 32/55 A kérdező kommentje:

Szövegértés lvl99999 Én angyon örülök, ha valamiért küzdeni kell, és utána sikerül elérnem. Nincs olyan ember, aki nem ürölne neki.


Hogy mit csinálnék életem végéig?


1. golfoznék. Kedvenc elfoglaltságom mai napig. Kimegyek a pájára, és kedvemre üthetem a golyókat. Senki nincs körülöttem, mert én döntöm el, hogy mikor nyit a pálya.


2. gokartoznék. azt is szeretek, csak azt az utcán nem lehet.


3. fociznék. Ja, és magamban! nem szeretem az emberekkel való játékot!


4 teniszeznék.


5. furcsa modern házakat építtetnék, és valami elmentagyú filmsztárnak eladnák jópénzért.


5. Vennék anyámnak tengerpartot. Imádja görögországot. Egy szálloda és bulinegyedet megvennék neki.


Meg még sok más. Attól még, hogy te nem tapasztalsz meg új dolgokat, nem csak tévézni és netezni lehet egész életedben.

2019. dec. 28. 18:46
 33/55 A kérdező kommentje:

27-es. Neked. Szerinted az élet a küzdésről szól. Oké, elfogadom. De szerintem az élet a boldogságról. Az út is lehet boldog. és a cél is. Ki mondta, hogy a cél nem boldogság? Egész életemben sportolnék. Kihívásokat állítanék magam elé. Mindenféle őrült dolgot csinálnék....


Körbeutaznám a világot. Mindenhol vennék egy házat, hogy bámikor elmehessek oda. Nem kell nagy. Nem szeretem a kastély méretű házakat. Elég egy kicsi 100nm-es kis modern ház. Minden megvan benne.

2019. dec. 28. 18:49
 34/55 anonim ***** válasza:
Egyedül jársz suliba? Húhh ez aztán a teljesítmény 17 évesen. Képzeld mindenki más is egyedül jár suliba. Megy az idő az iskolaba járassal? Órakon veszel részt, tarsaságban vagy, szociális életet élsz. Ez erről szól....mindnki masna egy. Csak neked luxus. Mert mi dolgod van helyette? Betrgekrt ápolsz? Vagy allatokat mentesz? Vagy olyam jól festesz vagy zanélsz hogy attól veszi el az időt? Tényleg nagy veszteseg hogy a suliban kell ülnöd ahelyett hogy a gyakorit nyomkodnád. :) Vácon is van gimnázium. Miért nem kéred át oda magad. Akkor nem kéne annyit utazni. Tényleg nem értem? Nincsenek a suliban barataid? 1 év múlva érettségizel. Aztan ha ennyire derogal bejárni és tanulni akarsz mehetsz le elezőre de elarulom egyetemen is idősebbekkel fogsz járni. Mert nem mindenki 18 évesen kezdi a sulit. Ja és ha a suliba járas is megvisel akkor hogy abúbabanatban fogsz te bármilyen céget vagy szallodát vezetni. A szüleid sem a gyakorit nyomkodják egész nap a munka helyett. Legalább arra kellene figyelned mivel jár a munkájuk ah egyszer arra pályázol.
2019. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Az élet teljesen más a tanuláshoz és az iskolához képest.


Voltam diákmunkán, csomagolni és azt anynira szerettem. Egyre feljebb kerültem a ranglétrán. A "Főnök" nek nagyon tetszett. képes voltam 2 hónapig ugyanazt csinálni. összerakom a dobozt, belepakolok. összerakom, pakolok, összerakom pakolok. és ezt napi 6 órában, havi rongyos 200.000 Ft-ért. De megtettem. De iskolában lenni más. Ott nagyon nem jó lenni.

2019. dec. 28. 18:52
 36/55 A kérdező kommentje:

Csak az utazás egy napra 4 óra. Az összes megtett út.


Akkor vázolom.


6 kor már indulok. 1:30 óra és beérek a suliba. 15 kor végzek. fél óra pestre edzzésre. másfél óra haza. másfél óra a jogsira. és már rég sötét van. Még neki sem áltam tanulni.

2019. dec. 28. 18:56
 37/55 A kérdező kommentje:

Nem a tanárokkal vagy a diákokkal van a bajom!!!!!


Hanem azzal, hogy idegileg lemerít. Hulla fáradt vagyok minden nap! Nincsen erőm már semmihez. Ha sulit váltok azzal nem lesz jobb...

2019. dec. 28. 18:58
 38/55 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon unatkozol. Javaslom ezt a sztorit majd egy mesekönyvben írd meg jó? :D :D mert az egész egy nagy kamu. Baromi unalmas lehet a téliszünet ha ilyeneket talalsz ki :D diakmunkára 6 órára 200 000et kerestél doboz össuerakással? :D Tudod kinek hazudozzál. Diakokat foglalkoztatok. 6 órára 4000ftot kapnak. Szorozd be 20-al. És mind főiskolara jár és nem dobozr raknak össze hanem szellemi munkát vegeznek. Persze golfozni jársz meg anyadnak tengerpartot veszel :D :D A nagypapám meg a télapó és a nyarat a felhők felett töltjük. :D Lehalabb helyesenírni tanulj meg kis nyomorék mert így nem lesz érettségid :D hát nagy is isten állatkertje :D :D
2019. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

Képzeld el igen. nagy teljesítmény egyedül menni suliba.


És hogy miért? Azért, mert anyám annyira féltett, hogy sosem engedett el sehova! Nem mehettem "bandázni" 4.ben 5 utcányival odébb. Nem csinálhattam semmit, csak ülni volt jó otthon. Most, 17 évesen, úgy, hogy 8. ig mindig elvitt anya iskolába, el tudok menni egyedül tömegközlekedéssel iskolába, az nem nagy teljesítmény? Ez ugyanúgy fóbia, mintha valaki a nagy terektől irtózna. Csak én az emberektől.


Ja és egyszerűbb emberekkel nem tudom magam jól megértetni. Nem tudok beszélgetni úgy igazán senkivel. Kivéve felnőttekkel, akik hsonló körökben mozognak, mint én. Akik gonfozni járnak. Öreg milliárdosok. Ők megjártak mindent. Volt mindenük. Velük például olyan jókat lehet beszélni.


De az iskolámba járó lányokkal... egy szót se. Nekik az számít, hogy kinek van 50 vagy 100 repülője az apjának. Mivel nekünk csak 3 autónk van, és a pénzzel spórolunk, azért engem máris "tiltólistára" küldtek. (A lányok)

2019. dec. 28. 19:12
 40/55 A kérdező kommentje:

38.-as napi hat óra. 2 hónapra. Enynire rossz a szövegértésed? 1 hónap alatt lett 200.000!!! :D röhej.


ja és amúgy rosszul tanultam meg gépelni és felcserélem az ujjaimat :D lol

2019. dec. 28. 19:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!