Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetném le a dartitist?

Hogyan küzdhetném le a dartitist?

Figyelt kérdés

Ez elvileg egy ilyen pszichés zavar, amikor nem tudod elengedi a nyilat, ha dartsozol. Főleg olyan ember tanácsa érdekelne, aki szintén ezzel küzd, vagy talán túl is van rajta.

Kb 5 éve dartsozok hobbi szinten, és pár hónapja vettem észre, hogy megakad a dobásom.

Próbálok mindent elengedi és teljes mértékben játéknak felfogni, de minimális a javulás.



2019. dec. 30. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Játssz mást, és elmúlik. Vagy legalábbis nem fog zavarni. :)
2019. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként az -itis gyulladást jelent... Appendicitis, tonsillitis, otitis, stb.
2019. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Pszichés zavar a nénéd térde, az!

Kényszeres zavaraid vannak, nem az, aminek neve sincs a DSM-ben!

2019. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy nem ilyen válaszokat fogok kapni, de valahogy számítottam rá. Attól, hogy nem tényleges betegség, attól még létezik, és sok profi is küzdött vele. Örültem volna, ha normális válaszokat kapok, de ettől még a semmi is jobb lett volna.

Egyébként meg nem az volt a kérdésben, mit gondolsz a problémámról, hanem az, hogy hogyan tudnám megoldani. Ennek legalább az #1-es eleget tett.

2019. dec. 30. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Üzenem a többi válaszolónak hogy igenis létezik a dartitis. Rengeteg játékost érint a hobbi kocsmai dartsosoktól a profikig.


[link]


Ebben a cikkben el lehet olvasni hogy mi is ez, miről szól. Illetve fontosabb hogy vannak benne tanácsok ennek a dartitis leküzdésével kapcsolatban, talán ez tud segíteni neked.


Amúgy én is pár éve játszom és már szintén volt hogy küzdöttem ezzel a problémával. Én személy szerint picit megváltoztattam, felgyorsítottam a dobásomat és most már kevésbé akad meg a kezem. De persze mindenkinek más válik be, érdemes még utánanézni mert sok segítség van az interneten, fórumokon olyanoktól akik átestek ezen.

2020. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!