Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális tünetek ezek, rendsze...

Normális tünetek ezek, rendszeres marihuána fogasztás után? (Kérlek olvássátok végig! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az hogy kb. két hónapja hetente szívok. (ha minden igaz tiszta füvet)

Szerintem fontos hogy egyáltalán nem akartam ezt, valószínűleg függő lettem, mert az első pár alkalom volt úgymond az eredeti elhatározás, onnantól kezdve úgy éreztem hogy heti gyakorisággal kényszerített rá a szituáció. (Nagyon stresszes időszak, felkínálás, "ilyen nem lesz mégegyszer" szerű alkalmak". Azért még is én döntöttem úgy szívni fogok, szóval gyanakszok hogy ez tudat alatti függőség, mondjuk naivságból.

Ha visszaemlékszek a két hónap tiszta pillanataira akkor teljesen egyértelmű hogy nagyon lehangolt voltam, az eredeti vidám személyiségemhez képest. Esetleg egyenes depressziós, vagy netalantán skizofrén tüneteket produkáltam hiszen jelentek meg ijesztő gondolataim, igazából pont ez ettől az őrültségektől való félelem hogy lehet hajlamos vagyok rájuk és most a zöld kezdi előhozni, és zárkózottabb, is lettem, hűvösebb érzelmi világgal, viszont amikor egy slukkot is szívtam akkor tudtam csak felismerni hogy megváltoztam, tudjátok tipikusan akiknek szemüvegre van szüksége, de ő ezt nem tudja, és azt hiszi normális a kissé homályosabb látása.

Jelengleg egy hete, +1 napja nem szívtam, és mivel adottak ezek az úgymond "megvomási tünetek" ezért nem is tervezek egyáltalán és tartom is magam ehhez.

Ami biztos: szorongok, és ingerlékeny vagyok. Az ijesztő gondolatok még mindig jelentkeznek, ilyenkor próbálom nyugtatni magam kutató munkával hogy megbizonyodhassak arról hogy minden rendben. (Így is jutattam ideáig hogy kérdezzek erről)

A racionális gondolkodáson igazából nem zavarodott, és a környezetem sem vesz észre furcsaságokat rajta. Az biztos hogy még is nagyon félek ettől, néha úgy érzem hogy halucinálok, de amúgy nem, és sosem halucináltam pusztán akaratlanul is belegondolok abba hogy most milyen lenne ha valóban skizo lennék. Ilyenkor lègzésem is hevesebb, és nyugtalan vagyok. Általabán akkor jelentkeznek ezek amikor egyedül vagyok. Itthon be kell kapcsoljak egy tv-t háttérzajnak mert úgy nem érzem magam annyira egyedül, ilyenkor tünetek látványosan enyhülnek, és el is múlnak.

Szerintem az is fontos hogy Január hatodikán kipróbáltam a kékhajnalka magokat akik tudtommal LSA-t tartalmaznak, (de most már ki tudja) használtam is Jan. 10-ig szombat este vettem be kb. 15 magot. Ezek egyébként nem voltak nem dózisok, maxumim egyszer ehettem egyszerre 50 magot, máskor max 10et 15öt, de egy nap több alkalommal. (Valószínű ettől flashbackelek)

Szerintetek lehet valami komolyabb bajom, esetleg lehetséges hogy orvosi segítség kéne csak várni kéne vele még? Gondoltam már arra hogy egyszerűen besétálok egy pszichátriára és mindent elmondok, mert az életvitel nehezebben megy, nehéz tanulásra vagy bármi munkára rávegyem magam itthon, és eddig még nem is sikerült.



2020. jan. 20. 19:16
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Amúgy kétszer vagy talán háromszor sikerült beálljak egyszerű Pepsitől, vagy Cocától. Kb. Két éve kipróbáltam hogy mi lesz ha sok kólát iszok egyszerre, és meg is ittam kb 1 órá alatt 6-7 doboz Pepsit, és rá 45 percre egy nagyon erős boldogság érzetet éreztem. Nagyon érzékeny lettem mindenre, szó szerint mindennek örültem ami ott volt, és lebegtem a hirtelen hatalmas örömbe ami úrrá lett rajtam. Folyamatosan vigyorogtam is. Közben eléggé le lettem bénulva, ugyanis nagyon nehezen vettem rá magam mozgásra, kicsit szédültem is, szóval csak ültem a székben és max a fejemet forgattam ahogy fülesről zenéztem. Két, másfél két óráig tartott ez a hatás kb. és utana nem éreztem lelki zuhanást, mint mondjuk az MDMAnál. Ez volt életem első "beállása" úgymond. Az előtt csak az alkoholt próbáltam mint tudatmódosítót.

Ezt az állapotot életembeb maximum háromszor tudtam elérni, utána már valahogy nem sikerült, pedig rengetegszer próbáltam magányos hétvégeken mondjuk. Azóta ki is alakítottam egy rendszert hogy hogyan kell csinálni hogy beállj, mennyi bögrét kell meginni és mennyi idő alatt. Ilyenken gondolkodtam, de mint mondtam azóta nem igazán jött össze. Nem tudom mi okozta ezt akkor, talán csak placebo, viszont ezt ezért kétlem mert ez egy örök euforikus élmény lett a számomra, és szerintem azóta egy szer sem tudott hasonlót kiváltani, és amúgy ha placebo lett volna akkor sikerült volna már többször is. Gondolom nagyon erős a tolerancia a koffeinre mondjuk meg minden másra ami a kólákban van. Na mindegy, gondoltam megosztom ezt ha már így más szerekről beszélgetünk. Van ötleted mi okozhatott olyan nagy eufóriát még akkor számomra?

2020. jan. 24. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!