Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Téli depresszió?...

Ez mi lehet? Téli depresszió? Hogyan vessek ennek véget?

Figyelt kérdés
Körülbelül november vége fele kezdődött, hogy folyamatosan egyre jobban kedvtelen lettem, majd egyre többször jött rám olyan dolog hogy nem látom értelmét az életemnek, kedvenc hobbijaim se érdekelnek, evés rohamok jönnek rám leginkább szénhidrát és édességek iránt érzek vágyat, ha ezt meg is tudom nagyjából fékezni akkor csak még elnyomottabbnak érzem magam, és 1-2 hete gyengének is érzem magam állandóan aludnék pedig alszok 8-10 órát éjszaka de akkor is fel fel ébredek állandóan :( ez mitől lehet? mit kezdjek magammal?

2020. febr. 16. 17:53
 1/4 anonim válasza:
Mesèlj a munkahelyedről.
2020. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még tanulok 17/F
2020. febr. 16. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Pacsi, egy az egyben ugyanez, csak én inkább kevesebbet eszek. Éjszaka szabályszerűen felébredek 5 óra alvás után, aztán vagy vissza tudok aludni vagy forgolódok. Remélem idővel elmúlik. (vérképem okés amúgy, szóval nem testi)
2020. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!