Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nem találom a helyem,...

Nagyon nem találom a helyem, mi lesz így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mióta leérettségiztem el vagyok veszve.. Ez már 2 éve volt. Én akkor jelentkeztem egyetemre, de nem tetszett a szak, így otthagytam pár hónap után. Ezután elvégeztem egy szakmát, hogy azért mégis legyen valami. Először azt hittem tetszik, de rá kellett jönnöm, hogy abszolút nem én vagyok.. 1 év után felmondtam.

És most úgy állok, hogy sehogy.. nem tudom mit kezdjek magammal.. nagyon hiányoznak a közepiskolai évek.. ahogy látom mások tök jól boldogulnak a volt osztálytársaim közül.

Vannak céljaim, de mégis üres vagyok. Nem tudom megítélni miben vagyok jó. Néha úgy érzem semmiben. Sokszor érzem azt, hogy jó lenne nem létezni.

Sportolok, szoktam jókat enni, vásárolni , olvasni, barátokkal lenni.. de ez nekem valahogy olyan monoton. Pedig tényleg sok mindent csinálok, mégis olyan céltalannak érzem a dolgokat..


2020. márc. 13. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem tudok segíteni de teljesen magamra ismertem, ugyanez történt velem is. Nem tudom te dolgozol-e, de engem nem vettek fel egy munkahelyre se, a szégyentől még az utcára se nagyon megyek ki. minden egyes napom ugyanolyan. Minden nap azon agyalok, hogy mit kezdjek az életemmel, mostanában azon gondolkodom, hogy újra megpróbálom az egyetemet, másik szakot. Nem tudom mi lesz belőle. Sokan nem értik meg ezt a szituációt, lehet lepontozni...
2020. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bemész munkanélkülishez kérhetsz segítséget hg adjanak egy tanácsadót hogy megkeressétek azt a szakiranyt amiben jó vagy. Ha ez sikerül meg lehet hogy valahova be is ajánlanak és munkát is kapsz utána .
2020. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!