Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti, hogy jutottatok ki a...

Ti, hogy jutottatok ki a depresszióból? Mi segített sokat?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
En a nagyon eros szorongasos rohamok es panikrohamok miatt kerultem hasonlo allapotba. Nem tudom, hogy depresszio volt-e, de nem volt kedvem kimozdulni, koran lefekudtem aludni es ha tehettem keson keltem, hogy minel kevesebbet kegyek ebren. Nekem a gyogyszer segitett, mert nagyon magamba fordultam. De egyebkent amikor elmentem futni, vagy valamilyennuton-modon kitomboltam magam, akkor jo volt 1-2 napig, de nem rendszeresen futottam, az volt a gond.
2020. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
antidepresszánsal és pszichoterápiával
2020. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha mozgok(akár csak torna, egyszerű gyakorlatok), az jót tesz. de néha még ehhez sincs erőm. művészetek, nézni is akár, vagy alkotni valamit. ez jó szokott lenni, ha neki tudok állni, akkor élvezem nagyon.
2020. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legjobb ha lekötöd magad, ha nem hagysz időt rossz gondolatokra. Sétálás a friss levegőn, vagy valami hobbi, biztos van valami ami érdekel.
2020. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm brutál depressziós (volt). Sok évig tolta a mindenféle gyógyszert, sőt ha jól tudom mai napig szed, járt mindenféle orvoshoz, terápiára meg ilyenek. Kemény munka volt, de segítséggel meggyógyult. És ezt ő tök őszintén hiszi. Mindenki más rajta kívül tudja, hogy totál fogyatékos lett az évek alatt. Sok sikert neked a gyógyuláshoz. Én inkább maradok depressziós, mint hogy olyan legyek, mint ez az ismerősöm...
2020. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem nekem is sikerül ki jutnom egyszer belőle.
2020. ápr. 16. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Erre a kérdésre van egy jó pár válasz, remélem valamelyik tud segíteni neked:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Jobbulást, fel a fejjel, mindenki különleges és pótolhatatlan a maga módján..

Elvileg ha picit erőltetve mosolyogsz egy ideig, akkor jobb kedved lesz..próbáld ki..

2020. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!