Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Támogató embereket kerestem...

Támogató embereket kerestem de ez valami katasztrófa. Hogy tudnék olyan embereket találni akik nem ilyenek? (lásd alább)

Figyelt kérdés
Régebben komolyan azt hittem amikor mondta szomszédom hogy ennyi buta, primitiv és emberileg alja embert még nem látott hogy meg van keseredve meg be van savanyodva. Mostmár látom hogy csak sok emberrel beszélt és tapasztalatból beszél. Mielőtt jönnének azzal hogy na még egy gyülölködő meg hogy jövök ehhez (pl ugy hogy azt mondok amit akarok és ezek a tapasztalataim mégha sokaknak nem is tetszik) meg nem érdemlek ez alapján semmit Csomószor hibáztatnak belerugnak a másikba ha bajba van fikáznak beleugatnak a másik dolgába megkérdezés nélkül, megmondják mit kéne csinálnia és ha nem azt csinálod akkor te vagy a szar. Sajnos tényleg ilyen rossz a helyzet.
2020. ápr. 28. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberek többsége sajnos szokj hozzá.
2020. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért akarná bárki ingyen hallgatni a nyomorod, és veled búslakodni, hogy milyen szar a világ? Erre pszichopatákon kívül senkinek nincsen szüksége. Fizess egy pszichológusnak, annak az a dolga, hogy meghallgassa a világfájdalmad.
2020. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy szar a világ.Szerinted miért kerestem támogató embereket?Hogy egymást támogassuk ne lehuzzuk.Szerinted ebbe belefér amit mondtál?

Látom sikerült a lényeget megérteni.

2020. ápr. 28. 17:42
 4/7 A kérdező kommentje:
De mégha ilyen negativ lennék is akkor is vannak emberek akiket nem zavar ez szóval nem igaz hogy csak pszichopatákka llehetne beszélni.
2020. ápr. 28. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van. Bemegyek a munkahelyemre. Az egyik rosszindulatú, a másik ostoba, a harmadik nyalizással elér mindent. Engem ez nem is érdekelne, pénzért járok oda. Volt, hogy munkát is váltottam, de mindenhol jelen vannak ezek a karakterek. Nem bírom elviselni a rosszindulatot. Annyira képes mérgezni a légkört.
2020. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Barátkozz állatokkal. Nem gúnyolódásból írom

Az emberek sajnos ilyenek. :(

2020. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem keresem a támogató embereket, de körülöttem ilyenek vannak. Csak a neten olvasom az ilyen kérdésekből, meg facebook-on néha, hogy milyen hajmeresztően tudnak viselkedni emberek. Lehet hogy ez ilyen pozitív visszacsatolás, hogy azzal hogy én egyébként eléggé hiszek abban, hogy a világ jó (mert ilyenek a tapasztalataim), az emberek körülöttem ezt igazolják vissza, vagy arra vagyok nyitott hogy ezt lássam meg, vagy pont azáltal lesznek az emberek jók körülöttem, hogy én hiszek bennük. Én úgy érzem, hogy mindenki segít, az összes eladó meg pénztáros kedves, az emberek előzékenyek, a munkatársaim segítőkészek, de az is igaz, hogy én is segítek boldog boldogtalannak, idegeneknek az utcán, gyakorikérdéseken ;) önkénteskedem, próbálom élhetőbbé tenni a környezetem úgy, hogy nem várok érte fizetséget meg hálát.
2020. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!