Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy probaljak meg ne erre...

Hogy probaljak meg ne erre gondolni a kovetkezo par honapban?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen hosszura fog sikerulni, sajnalom, ha tul hosszu lesz..

Most erettsegiztem es mar most tudom, hogy nem lesz eleg pontom ahhoz, hogy bekeruljek.. Kb 3-5ponton fog mulni az egesz, ha az elozetes ponthatarok nem fognak valtozni... (nem hiszem, hogy barmikor is lejjebb ment volna). En ugy erzem mindent megtettem, rengeteget keszultem, de az egyik emeltem nagyon nem ugy sikerult, ahogy en azt szerettem volna. Nehez, sot meg el se tudtam fogadni, hogy 2 emelttel, majdnem kituno bizonyitvannyal es nyelvvizsgaval nem fognak felvenni. Felek, hogy mindenkinek csalodast okozok, foleg magamnak, nem latom vissza azt az eredmenyt, amit megerdemelnek... Nem szeretnek julius vegeig erre gondolni, de nem tudok masra gondolni :( negativ hozzaszolasokat nem szeretnek kapni.. Vilag eletemben maximalista voltam es most felek, hogy masok mit fognak mondani, le fognak szolni


2020. máj. 9. 16:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem lesz jobb:D de mivel a ponthatárok felett nincs befolyásod, muszáj elfogadnod. válts nézőpontot.
2020. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!