Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin/xanaxra ivásnak...

Frontin/xanaxra ivásnak milyen hatásai vannak? Történetek esetleg?

Figyelt kérdés
Én ittam rá, nagy mennyiséget szedek, azt hittem kiürül a szervezetből majd 1 nap után,-alváshoz haználom, sokszor kiütöm magam- de nem. Elvileg agresszív voltam, meg totál kiesett minden, majd elájultam.

2020. máj. 17. 19:03
1 2
 11/14 jeverezi ***** válasza:

Utolsó!


Nem hinném hogy sok volt a 7 sör. Máskor is ittam már annyit. A mentősök mondták hogy ki tágult a pupillám mert frontint szedtem és attól. Nem sukortabletta ez hanem kemény drogszerű gyógyszer. A sör természetes ital ha csak az lett volna bennem akkor nem kapok koponyazúzódást. Úgy dőltem el a betonlépcsőre mint egy zsák. Mindenki csodálkozott hogy csak a számon volt belül repesztett seb és enyhe koponyazúzódással megúsztam.

2020. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A frontin(Xanax) jópár országban "C-típusú" drogként van nyilvántartva.
2020. máj. 17. 23:31
 13/14 jeverezi ***** válasza:
Nem is csodálom hogy C tipusú gyógyszer. Én még brintellixet is szedek de az nem olyan erős "drog" mint a frontin. Én legalábbis úgy érzem!
2020. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0,25-ös Frontint szoktam szedni, erre innom kell sokszor, hogy érezzem a hatását. Fiatalabb koromban ittam nagyobb hatóanyagtartalmúra is, kellemesen elbódultam. Egyszer volt egy nagyon kemény érzelmi kitörésem csak, akkor is inkább azt tartottam felelősnek, hogy a szitut nem tudtam kezelni. Ha nem lett volna bennem annyi minden, akkor lehet, sokkal rosszabb vége lett volna annak az estének. Szívpanaszosoknál azonban okozhat szövődményeket. Ha teheted, ne tedd rutinná ezt a műveletet.
2020. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!