Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség és zsibbadás?

Pánikbetegség és zsibbadás?

Figyelt kérdés
Összefügghet a pánikbetegségemmel a majdnem állandó zsibbadás, hőérzés mind a 4 végtagomon? Mindig vagy az egyik kezem és egyik lábam, de olyan is előfordult hogy a hasamon éreztem ugyanezt! Van hogy a bal kezem és a jobb lábam pl.

2020. júl. 5. 11:53
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Dee sajnos van elég gondom pánikrohamok nélkül is, súlyos hipohondriám van, ami konkrétan teljesen befolyásolja az életemet, 1 hónapon belül kb 4 halálos betegséget diagnosztizáltam magamnak, szóval ez elég para. A hipohondriám nincs diagnosztizálva, de ennek elég egyértelmű jelei vannak úgy gondolom..
2020. júl. 11. 15:25
 22/31 anonim ***** válasza:
Józan ésszel nem lehet felfogni, hogy mért nem mész pszichiáterhez! Kifejezetten erősen szenvedsz! Mért teszed tönkre a saját életedet, miközben egyetlen gyógyszer szedése helyreállítaná a normális életviteledet!
2020. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Pszichiáter.. mostmár igazán adhatnál más ötleteket is. Nem csak a kib*szott bogyókkal lehet meggyógyulni hidd el. Akaraterő a legfontosabb. Minden a fejben dől el, holmi bogyó semmit sem változtat. Ahhoz te is kellesz.
2020. júl. 11. 17:40
 24/31 A kérdező kommentje:
Én elhatároztam hogy a hónap végére semmi bajom nem lesz. Tudom, lehetetlen, minden annak tűnik amég meg nem csinálják. Meg fogom mutatni hogy egyedül is kigyógyultam, amihez gyenge ember csak bogyóval tudott
2020. júl. 11. 17:41
 25/31 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel bennem, akkor fogadjunk, és beszélünk hónap végén
2020. júl. 11. 17:42
 26/31 anonim ***** válasza:
Rendben van. (A tüdőgyulladásnál is gyenge, aki gyógyszert szed vagy a vakbélnél, aki megműtteti magát, vagy a napégésnél, aki bekeni magát bőrnyugtató kenőccsel? Az agyad éppolyan szerved, mint a többi, és éppúgy biokémiai alapon működik.)
2020. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Ne keverd a szervi megbetegedést a lelki betegséggel. A pánikbetegség legfőképpen egy eltussolt tudatalatti trauma következménye. Nem a pánikrohamot kell kezelni, hanem azt a traumát feldolgozni ami a fizikai tüneteket okozza. Érted? Ha sikerül kezelned a mentális problémáidat, a stresszt az életedben, esetleg egy tragédiát, akkor megszűnik ennek a szövődménye - azaz a pánikbetegség! Tüdőgyulladásnál sem a tüdőt kell gyógyítani, hanem a baktériumokat, vírusokat kell kezelni amik ezt okozzák - antibiotikummal, stb.
2020. júl. 11. 18:14
 28/31 A kérdező kommentje:
Sosincs olyan hogy valaki kiegyensúlyozott életet él, mindennel elégedett, és pánikrohamok gyötrik, milyen érdekes nem?
2020. júl. 11. 18:16
 29/31 A kérdező kommentje:
Az élő példa magam vagyok - több dolgot meg tudok nevezni amik miatt kialakulhatott. Számszerint hármat is! Soroljam? Apám elhagyott kiskoromban, aztán következett a nevelőapám, utána 1 évet nagyjából a pokolban töltöttem, egy olyan iskolába jártam, ahol fizikailag és lelkileg nap mint nap 1 éven keresztül bántottak
2020. júl. 11. 18:18
 30/31 A kérdező kommentje:
Amikor elkapod a náthát akkor sem a torkodat fogják meggyógyítani, hanem azt a vírust ölik meg ami ezt okozza.
2020. júl. 11. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!