Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mondja anya ezt,ha...

Miért mondja anya ezt,ha tudja a hátterét?

Figyelt kérdés

Bipoláris vagyok és már voltunk pszichiáternél.Kaptam rá egy antidepresszánst,de nem volt rám hatással.Kaptam egy másikat és szintúgy nem ért semmit.Most stabilizátort szedek,de néha még vannak hangulatingadozásaim és akkor mindig a képembe vágja,hogy ne legyél már ilyen búval b@szott mindig,embereld már meg magad!Mintha tudnék tenni ellene.(Igen már próbálkoztam ennek enyhítésére)

Ezekre a kijelentésekre mégis mit reagáljak és mit mondjak neki?



2020. aug. 4. 07:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Egyebkent miert lenne az anyjanak lelki teher? Hiszen nem o beteg. Mindenki cipelje a sajat terhet, ennyi. Nem ovodas a kerdezo, nem kell etetni, pelenkazni. Szoval elmentek ti fogyatekosok a fenebe 😃
2020. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Család nehéz ügy valamiért. Nekem azután javult a kapcsolatom anyámmal, hogy elköltöztem.
2020. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!