Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiás vagyok?

Anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok és a súlyom 54 kg. Egészségesen eszek, semmit nem vonok meg magamtól kivéve a rágcsákat és a meseterséges dolgokat, mellette sportolok.

Néha-néha bűntudatom van, ha hirtelen nagyon sokat eszek, de utánna sétálok egyet vagy sportolok egy kicsit és ez elmúlik. Nem éheztetem magam.



2020. aug. 21. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem bűntudatom van, ha jól lakok. Nagyon meghíztam a terhesség alatt :( normalizálódni fog, ha visszaáll a súlyom :(
2020. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11-es. Még rajtad kívül hányan meghíztak a terhesség alatt. Emiatt ne érezd rosszul magad. És ha ez már kihatással van az egészségedre és az életedre akkor mindenképpen változtass, de ne drasztikusan.
2020. aug. 21. 22:59
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát úgy vélem késő. Már drasztikus diétán vagyok, ami működik :) mihelyt elérem a súlyt visszamegyek a normál életmódba.
2020. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ha nem károsodik így a szervezeteda akkor sok sikert hozzás és mindenképpen térj vissza a normál kerékvágásba.
2020. aug. 21. 23:32
 15/18 anonim ***** válasza:

Neem, bajom nem lesz, de senkinek sem ajánlom :)

aranyos vagy.

2020. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A súlyod teljesen normális. Akkor lennél anorexiás, ha ezzel az alkattal kövérnek látnád magad, és fogyni akarnál, koplalnál.
2020. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia

7es vagyok

Ha érdekel az evészavar téma, akkor ezt olvasd el, eleg jól leírja a dolgokat és én ebben láttam leginkább igazságot.

[link]

Annyi kiegészítés, hogy én valahogy egy idő utan nem hittem el, hogy meg tudom csinálni, hogy ne zabáljak be...

2020. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mjndenképpen elolvasom. :)
2020. aug. 23. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!