Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tűrnétek 22 évesen, ha apád...

Tűrnétek 22 évesen, ha apád zsarnokoskodik, fenyeget, úgy beszél veled, mint egy állattal?

Figyelt kérdés

Évek óta fenyeget is, hogy megöl, őrjöng, egy porszemnek sem néz... Volt, hogy megpróbált meggyilkolni is. Minden nap ez megy.


Anyám meg helyesel neki és még en vagyok lecseszve, hogy sírni mertem. Ugyanis egy lány egy tulajdon, annak pofa be, az apja akár meg is ölheti, szerintük...


Gyűlölnek, csak akkor nem tudom, miért nem mehettem el 18 évesen... Nem kell sen a pénzük, semmi sem, gyerekként is utáltam, hogy rájuk vagyok utalva... Anyám meg ha meggyilkolna is helyeselne neki.


2020. szept. 6. 12:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Saját érdekedben mondom, mert bár nem ismerem első kézből a történetet, de még idegen válaszolóként is a legjobbat szeretném: MINÉL HAMARABB TŰNJ ONNAN! Az én szüleim is ilyenek voltak, de végül széthullott a család és anyám is, meg apám is megenyhült. Apám ugyanezt csinálta 10+ évvel ezelőtt, mint a tied (talán ennyire nem, de voltak hasonló helyzetek), de beismerte, hogy elszúrta rohadtul. 3 gyereke közül én bocsájtottam meg neki egyedül, és nem érdeki okokból, hanem mert szükségem van egy apára még 19 évesen. De ebben a helyzetben, amiben te vagy, abban nincs megoldás, csak ha elmész. Ha van néhány százezer tartalékod, munkád, tanulói jogviszonyod, jó ismerősöd, de legalább az első és az utolsó, akkor nem lehetetlen elmenni otthonról. Ha nem mész el rövidesen, mentálisan tönkre mehetsz. Testvéreimmel ez történt, csak egyiküknek szerencsésen alakult végül az élete.
2020. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne mehetnél el? Indulj neki. A zsaruk se visznek vissza ha nagykorú vagy.
2020. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz és költözz. Nem vagy köteles felnőttként még csak szóba sem állni a szüleiddel.
2020. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus,tünj el onnan.

Nem tudom,hogy bírod ki.

2020. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz. Nagyorú vagy. Nem tehetnek semmit. Mi tart vissza?
2020. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az iskola meg a pénz tartott vissza eddig... Meg sajnos vidéken élünk, meg ismerőseim sincsenek. De elmegyek, egyre jobban megerősít. Meg neki is konkrétan a terhére vagyok, de meg utánam jön autóval, mert akkor nincs kin zsarnokoskodni...
2020. szept. 6. 12:51
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor följelented, nem vihet vissza akaratod ellenére.
2020. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy ha a pénz a visszatartó erő, nem is érzed te annyira szarnak a a helyzetet.
2020. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha megpróbált megölni, miért nem mentél a rendőrségre?

Én is 22 vagyok és fiú de ezt én sem tűrném..én lehet el is törtem volna az orrát.

Költözz el onnan, de szerintem előbb vegyél fel mindent telefonra és menj le a rendőrségre.

2020. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igen utolsó???? Mert minden ingyen van...


Amúgy meg fiatal lányként nem annyira szuper a hajléktalan élet egy macskával...


Egyébként meg akkor is engem szidott anyám, mikor apám meg akart gyilkolni és sírni merészeltem, én "kiabáltam vele". Mások a tulajdonjogi viszonyok. Csak akkor mit csinált volna, ha a szomszéd nem veszi észre, aminek persze én voltam az oka, esetleg félholtra ver, vagy megöl... Akkor mit csinál, mert tényleg meg akart ölni?? Bár ha levegőt tudtam volna venni, elsikálták volna.... Még engem szidtak....


Most egyébként azért aláznak szarrá, mert rosszul vagyok, hasmenésem van és a tulajdon annyit mondott, nem kér kivételesen a kötelező ebédből... Minden utolsónak mocsoknak elhordtak... Végigfostam az estét, majdnem összeestem. Ekkor készült rám. Mindennek elüvöltött... Anyám meg engem cseszett le... A tulajdonosod mondja meg, mikor fájhat a hasad... Nemhogy örülne, hogy a semmirekellő nem eszik, amit felhánytorgathat utólag... Úgy tudtam, hogy ez lesz. Ez napi szintű.... Most engem zsarolnak, hogy "mit művelek velük, nem szeretem őket, kicsinálom őket, fogd be a k...rva szádat", meg válogatptt mocskok. Mert a mit főzzek az volt a válasz, hogy nekem semmit, mert rosszul vagyok....

2020. szept. 6. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!