Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Udvardi Péter szerintetek...

Udvardi Péter szerintetek mentálisan egészséges?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja ki ő, ő az a 14 éves kisfiú, aki Almásfüzitőn "intézkedik", egyeztet a polgármesterrel, szervezkedik stb.


[link]


Indexen is volt videó róla, Dancsó Péter kiparodizálta a napokban, az internet pedig szétszedte, meghurcolta Dancsót, hogy, hogy képzeli, szegény gyerek így meg úgy.


Na már most, szerintem bántani nem kell, kiparodizálni sem, de megnéztem a facebook csoportját a fiúnak.


[link]


Érdemes belenézni a posztokba. Ha nem tudom, hogy ki ez a kisfiú, én azt hiszem, hogy egy kis tinédzser szórakozgat, játssza a felnőttet, aláír, intézkedik. Szerintem a gyereknek súlyos mentális problémái vannak amihez a szülei, és a média nagyban hozzájárul, adják alá a lovat. Így azt gondolja, hogy ő fontos mozgatórugója a falunak, ő rajta múlik minden, megkerülhetetlen, bármilyen témában ami a faluval kapcsolatos.


Szerintem ez nem vaj, viszont kicsit korán kezdi. Amikor majd jön egy új polgi, aki mondjuk semmibe fogja venni őt, akkor a lelke mint egy kártyavár, úgy fog összeomlani mert a fontoskodásait senki nem fogja komolyan venni.


"Lakossági bejelentést kaptam"

"Kérném az autósokat, fokozott figyelemmel közlekedjenek"


Ezek a dumák... Olyan érzés mintha a kisfiú azt gondolná, hogy ő a polgármester, őrá figyelnek. Nyilvánvaló teljesen, hogy valamiért adják alá a lovat, hogy 14 évesen teljesen normális ez. Miért csinálják az emberek ezt?



2020. szept. 12. 10:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Húú és neked nincs saját életed hogy másével kell foglalkoznod? Engem pl hullára nem érdekel.
2020. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De akkor miért válaszolsz? :) Ezek szerint érdekel.
2020. okt. 7. 13:25
 13/14 anonim ***** válasza:
A kérdezőnél van a pont. Ha egy téma nem érdekel, nem írok oda, ha érdekel, hogy egy gyereket kihasználva akarnak híresek lenni a Youtuberek, amíg a 10-15 évesek szapulják a gyereket, attól meg nem leszek kevésbé értékes ember.
2020. okt. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Autisztikus. Az átlagember furának tekinti őket, de nem igazán tudja meghatározni, mi lehet konkrétan a problémájuk. Egyébként az aspergeresek ártalmatlanok, fokozott érdeklődést mutatnak már kiskorukban - tehát már serdülő kor előtt is - specifikus dolgok iránt, leggyakrabban, pl. a vonatok kötik le az érdeklődésüket (nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki aspergeres és konkrétan az összes modellt ismeri).

Mivel ez egy veleszületett állapot, a kialakulásáért az idegrendszer valamivel eltérőbb működését lehet okolni.

Néhányan fontoskodónak tűnnek, nagyon precízen és pontosan használják a nyelvet, ami egy átlagos embernek kínos, komolyabbak a kortársaiknál.

Nem kell elítélni, nem elmebetegség.

2020. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!